Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
domki tysiaclecia
Na ulicy Lutosławskiego (domki jednorodzinne na os. Tysiąclecia) grasuje szajka włamywaczy - ostrzega mieszkanka, która niemal nakryła włamywaczy na gorącym uczynku. Przed chwilą ujawniono, że włamywaczom udało się okraść sąsiedni dom. Trwa właśnie policyjna akcja na miejscu.  Mieszkanka mówi, że przyłapała złodziei w czasie, gdy ci plądrowali i składali już przedmioty, które w według nich stanowiły jakąś wartość. Ci włamali się do domu pod nieobecność domowników. Podczas penetracji domostwa i zbierania drogocennych rzeczy, rodzina wjechała na posesję a to spłoszyło złodziei. Jednak teraz inna rodzina po powrocie do domu odkryła, że pod ich kilkudniową nieobecność, włamywacze zdążyli spenetrować ich dom. Na miejscu obecnie trwają prace policji mające na celu znalezienie sprawców. 

Wczoraj (poniedziałek) ujawniono kolejny dom, który został ograbiony pod nieobecność mieszkańców -  ci własnie wczoraj wrócili do domu. Na tą chwilę Policja nic nie ustaliła, trwają prace ad ustaleniem sprawców. Prawdopodobnie to od 2 do 4 młodych osób, które widocznie wcześniej przeprowadzają obserwację domostw - szczególnie zachowania mieszkańców w weekend, czyli rodzinne wyjazdy na kilka dni. 

Przestrzegamy - w mieście pojawiał się grupa, która wyszukuje potencjalne domy do rabunku. Na podstawie tego, co dzięki informacji mieszkanki uzyskaliśmy, szajka złodziei zapewne obserwuje domy, których mieszkańcy wyjeżdżają na jakiś czas - przykładowo na weekendowy wypad z miasta. Do czasu ustalenia sprawców przez policję, żaden dom nie jest bezpieczny. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Michał82
+2

Michał82

Może wreszcie Policja dozna olśnienia ,że wszystkie włamania do w/w domów są w najbliższym sąsiedztwie 3 budujących się domów na budowach których, pracują robotnicy którzy moja stały podgląd na tym kogo w domu aktualnie nie ma !!!
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: