Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

domki tysiaclecia
Na ulicy Lutosławskiego (domki jednorodzinne na os. Tysiąclecia) grasuje szajka włamywaczy - ostrzega mieszkanka, która niemal nakryła włamywaczy na gorącym uczynku. Przed chwilą ujawniono, że włamywaczom udało się okraść sąsiedni dom. Trwa właśnie policyjna akcja na miejscu.  Mieszkanka mówi, że przyłapała złodziei w czasie, gdy ci plądrowali i składali już przedmioty, które w według nich stanowiły jakąś wartość. Ci włamali się do domu pod nieobecność domowników. Podczas penetracji domostwa i zbierania drogocennych rzeczy, rodzina wjechała na posesję a to spłoszyło złodziei. Jednak teraz inna rodzina po powrocie do domu odkryła, że pod ich kilkudniową nieobecność, włamywacze zdążyli spenetrować ich dom. Na miejscu obecnie trwają prace policji mające na celu znalezienie sprawców. 

Wczoraj (poniedziałek) ujawniono kolejny dom, który został ograbiony pod nieobecność mieszkańców -  ci własnie wczoraj wrócili do domu. Na tą chwilę Policja nic nie ustaliła, trwają prace ad ustaleniem sprawców. Prawdopodobnie to od 2 do 4 młodych osób, które widocznie wcześniej przeprowadzają obserwację domostw - szczególnie zachowania mieszkańców w weekend, czyli rodzinne wyjazdy na kilka dni. 

Przestrzegamy - w mieście pojawiał się grupa, która wyszukuje potencjalne domy do rabunku. Na podstawie tego, co dzięki informacji mieszkanki uzyskaliśmy, szajka złodziei zapewne obserwuje domy, których mieszkańcy wyjeżdżają na jakiś czas - przykładowo na weekendowy wypad z miasta. Do czasu ustalenia sprawców przez policję, żaden dom nie jest bezpieczny. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przejdź do działu bezpłatnych ogłoszeń lokalnych.

Dodaj swoje nowe ogłoszenie.

Przeczytaj także: