FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

miszcz parkowania
Dawno u nas nie było zdjęć przedstawiających nieprawidłowo zaparkowane pojazdy. Temat już "oklepany", to i daliśmy spokój z publikacją takich zdjęć. Ale to jedno powyżej jest wyjątkowe.  "Fura" spoza Opolszczyzny, wielka jak kombajn stanęła dziś na wąskim chodniczku, skutecznie blokując przejście pieszym - a szczególnie młodzieży wracającej z Zespołu Szkół po lekcjach (auto stało własnie o tej porze). Oczywiście, według prawa jest to rażące naruszenie przepisów, co, gdyby kierowca został przyłapany na gorącym uczynku, przypłaciłby mandatem. należy parkować tak, by dla pieszych pozostało 1,5 metra szerokości chodnika. Tu, jak widać chodnika już nie ma. 

Trzeba mieć fantazję...

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Larek
+9

Larek

Trzeba zobaczyć ilu takich "miszczów" parkowania jest na zakończenie roku szkolnego, lub jego rozpoczęcie na ul. JPII. Myślę, że gmina zarobiłaby na mandatach, tyle co za cały rok.
jesio
+15

jesio

To zwykły cham kierownicy,jest takich więcej w Głuchołazach.Wystarczy np.spojrzeć na skrzyżowanie Karłowicza i Ogińskiego,tam stale na chodniku i na przejściu dla pieszych stoją samochody a dzieci idące do szkoły i mamy z wózkami muszą iść ulicą bo cham parkuje!Zastanawia tylko fakt,że jadący w stronę szpitala MSW funkcjonariusze czy strażnicy w radiowozach, nie reagują.Brak reakcji widzę też na jazdę bez włączonego kierunkowskazu na skrzyżowaniu a nawet jazdę na czerwonym świetle bo cham musi zdążyć.pozdro.jesio :P
Ewa
+11

Ewa

Przecież kolegom i znajomym nie będą wystawiać mandatu. I jeszcze palcem pokażą kto śmiał donieść na "nietykalnego".
tedi
+8

tedi

Przyjechał burak z wiochy, zastawił cały chodnik i szpanuje. powinien dostać taki mandat żeby zapamiętał do końca życia debil, że chodnik jest dla pieszych...
AAAAAAuto
+13

AAAAAAuto

Codziennie w Głuchołazach mogę spokojnie zrobić z 50talich zdjęć a policja ani SM nie reaguja a wręcz przeciwnie, gdy zgłasza się źle zaparkowane auto to SM poprostu mowi"wez z tad odejdź bo temu tam się nie podoba"

  DO GÓRY

Przeczytaj także: