FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
top2
Do tragicznego wypadku doszło dziś (19.08) przed 14-stą na wodospadzie przy stadionie. 38-letnia mieszkanka gminy,  utopiła się zażywając kąpieli. Według Policji, kobieta od rana spożywała razem z grupą osób alkohol nad rzeką, a co jakiś czas wchodziła do wody. Podczas jednej z kąpieli nie wyszła już z wody.  Służby ratunkowe zaalarmowała inna kobieta. Na miejscu były trzy jednostki straży pożarnej, które wyłowiły z rzeki zwłoki. Mimo podjętych prób przywrócenia funkcji życiowych przez strażaków a potem Zespół Ratownictwa Medycznego, kobiety nie udało się uratować. Obecnie trwają czynności prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratury w Prudniku. 

Śmierć w wodzie zbiera tragiczne żniwo w tym roku. Policja wciąż przestrzega przed kąpielą w miejscach niestrzeżonych. Alkohol, jaki często towarzyszy kąpielom, przyczynia się do wzrostu ilości osób, które giną pod wodą. W lipcu pod wodą utonęło 75 osób. W sierpniu, do dnia 16.08, już 77 osób. 

top1


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

nnnnnnnnnn
+2

nnnnnnnnnn

Cytuję FCB:
Nie mogliscie napisc po prostu ze byla pod wplywem alkoholu? Robicie z ludzi alkoholikow. Do tego imie tej kobiety nie powinno byc udostepnione. NIE WSTYD WAM?

Podajemy informację za policją. Relację tego, co się wydarzyło także. Przemek.

Podają imię bez nazwiska!
Po ogłoszeniach prafialnych każdy je pozna.
To śmierc przez utopienie jest najbardziej haniebna? Czy to, że się relaksowała bardziej? Może uraża, że jednych należy nazwać alkoholikami, a drudzy to tylko wykwintni degustatorzy?
Nawet, gdyby pierwszy raz smakowała alkohol, to wniosek jest jeden - ostrzeżanie dla innych, że alkohol nie ułatwia pływania, ale utratę równowagi też w wodzie i osłabia instynkt samozachowawczy
Niech spoczywa w pokoju.
FCB
-7

FCB

Nie mogliscie napisc po prostu ze byla pod wplywem alkoholu? Robicie z ludzi alkoholikow. Do tego imie tej kobiety nie powinno byc udostepnione. NIE WSTYD WAM?

Podajemy informację za policją. Relację tego, co się wydarzyło także. Przemek.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: