FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

drezynaTo będzie niesamowita impreza, na której nie może zabraknąć nikogo! 28 lipca na nieczynnym torowisku od ul. Powstańców Śląskich aż do nieistniejącego budynku Głuchołazy - Zdrój będzie można pojechać drezyną! Do tego mnóstwo innych atrakcji dla dzieci.  - Załatwiliśmy wstępne pozwolenie na wykorzystanie torowiska od kolei, przywieziemy drezyny, wyczyścimy i uprzątniemy torowisko. -Mówi nam Marian Ptak, współorganizator. - W zorganizowaniu zabawy pomoże Banderoza, która zadba o gastronomię, pomoże Stowarzyszenie Miłośników Ogrodów oraz Rodzinne Ogrody Działkowe "Omex" i "Sudety". 

Zapowiada się świetna impreza, do której organizatorzy zapraszają kolejnych chętnych do współorganizacji. Już teraz wiemy o dodatkowych atrakcjach - będzie konkurs o Puchar Prezesa Polskiego Związku Działkowców oraz wiele innych imprez towarzyszących. Moc zabawy, konkursów i zabaw nadal jest szykowane i na tą chwilę jest jeszcze niespodzianką. 

Jeżeli chcesz pojeździć drezyną niczym zdobywcy dzikiego zachodu. spędzić czas na rodzinnej zabawie to ta impreza jest dla Ciebie! Plakat ze szczegółami wkrótce. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

mieszkaniec okolicy

mieszkaniec okolicy

Bardzo dużo sprzątania. Gałęzie drzew na wysokości torów łuczniczych praktycznie uniemożliwiają już przejście. Choć jeszcze jakoś można się przecisnąć. Na dawnym peronie też zarośnięte. A rozbitego szkła z butelek to chyba nikt nie da rady posprzątać dokładnie. Czarno to widzę...Tam jest totalny syf. Od dawna miejsce do chlania.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: