FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
20180704 103716

Ważna informacja pojawiła się ze strony urzędu. To zapewne wynik rozmów, jakie przy okazji otwarcia Tężni przeprowadził z Dyrektorem Szpitala, Arturem Grychowskim, burmistrz Edward Szupryczyński.  Co ustalono? Szczegóły w oficjalnej wiadomości:

W związku z zaprzestaniem działalności punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Głuchołazach, osoby potrzebujące pomocy przyjmowane będą w Izbie Przyjęć w Szpitalu im. Św. Józefa w Głuchołazach.

Dyrektor SP Zakładu Opieki Zdrowotnej ZOZ w Głuchołazach

lek. med. Artur Grychowski


    Zdając sobie sprawę, jak ważne jest zabezpieczenie opieki zdrowotnej w Gminie Głuchołazy podjęto działania dla dobra mieszkańców.

Powyższa decyzja została wypracowana wspólnie przez Starostę Nyskiego Czesława Biłobrana, Dyrektora SP Zakładu Opieki Zdrowotnej ZOZ w Głuchołazach Artura Grychowskiego oraz Burmistrza Głuchołaz Edwarda Szupryczyńskiego.

Burmistrz Głuchołaz

Edward SzupryczyńskiUdostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Inny
+3

Inny

Wielki sukces tylko aby nie chwilowy. Ciekawe jakie plany na przyszłość? Oddziału wewnętrznego jak nie było tak nie ma i pewnie już nie będzie. Mydlą ludziom oczy że nie ma lekarzy a remonty trwają . Ciekawe jaki mają plan. Może mieszkańcy powinni zainteresować się tym. Sama izba przyjęć nie załatwi wszystkiego. W mieście powinien być oddział wewnętrzny dla nas mieszkańców.
jesio
+22

jesio

Co to znaczy "wypracowana"? Jako władza lokalna macie obowiązek zapewnić opiekę zdrowotną potrzebującym i za to bierzecie panowie decydenci wysoką kasę.Zajrzyjcie do obowiązujących przepisów o samorządzie gminnym i powiatowym i wyrażcie ubolewanie ,żę pozostawiliście ludzi bez opieki nawet na chwilę.Trochę to wstyd odtrąbić taki sukces nazywając go "wypracowanym".pozdro.jesio :P ps.zaraz będę minusowany przez poklepywaczy władzy ale pozostanę przy swoim.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: