Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

grychowski copy
Wprawdzie nie siłą, jak zapowiadali co niektórzy radni, Dyrektor Grychowski przybył na środową sesję Rady Miejskiej. Radni od lutego (jako pierwsi donosiliśmy o możliwości zawieszenia oddziału wewnętrznego jeszcze przed sesją w lutym) dyskutują w tym temacie. Szczególnie żywiołowo i z zaangażowaniem do tematu podchodzi Radny Łabaza, który chyba w końcu uprosił wizytę dyrektora Szpitala w Głuchołazach.  Poniżej nagranie dyskusji gdzie Dyr. Grychowski odpowiadał na pytania radnych.Co na tą chwilę? Wciąż są wysyłane prośby o przedłużenie zawieszenia. NFZ przedłuża termin decyzji, gdy w końcu, z braku kadry zostanie podjęta trudna i niekoniecznie popularna decyzja o zamknięciu oddziału. Władze gminy są przeciw. Burmistrz już wcześniej informował, że jako jedyny głosował przeciw zawieszeniu w Radzie Społecznej Szpitala, zapewne przewidując, że następnym krokiem będzie likwidacja oddziału. Tyle, że ten głos niewiele zmieni, poza wyrażeniem swojego stanowiska w sprawie. 

Nie łudźmy się, raczej nic już nie zmieni losu interny. Tu chyba trzeba by było cudu, by w końcu znalazł się lekarz, który zechce podjąć pracę na oddziale. Oddział wewnętrzny będzie kolejnym, który się zamyka. Po Pediatrii, Chirurgi i Ginekologii. 

Sprawa jest gorąca. Gmina Głuchołazy jest przeciwna likwidacji oddziału, co potwierdziła niemal jednogłośnie w uchwale w lutym (przeciw jako jedyny, był Radny i jednocześnie pełniący funkcję Sekretarza w Powiecie, Zdzisław Baran). Tylko co może zmienić stanowisko gminy? Nic, bo to nie gmina jest organem prowadzącym szpital. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

OZON
+1

OZON

TEN DYREKTOR ZLIKWIDOWAŁ WIELE , TERAZ CZAS ŻEBY ODSUNĄĆ GO OD STOŁKA DYREKTORA , ODWAGI PANIE STAROSTO, ODWAGI, W TYM SZPITALU POTRZEBA MENADZERA KTÓRY ZNA SIĘ NA EKONOMII POTRAFI ROZMAWIAĆ Z PERSONELEM.
OJOJ
+3

OJOJ

"...Przeciwny był Pan Baran..." A mogłoby być inaczej? Wybudował się, wykształcił dzieci, zona na zasłużonej emeryturze ... dodatkowa pensja do kieszeni. No to po co być mądrym? Dla tego Pana ważną rzeczą jest sprawa drogi jedno czy dwu kierunkowej na osiedlu Koszyka.
Ajax
+4

Ajax

Pan Burmistrz był łaskawie przeciw, a gdzie był wcześniej jak główny likwidator Pan Dyrektor likwidował kolejne oddziały?
Antygrycha
+28

Antygrycha

Kończ waść, wstydu oszczędź i odejdź w końcu! Co zrobiłeś dobrego dla zozu? Chyba, że likwidowanie oddziałów to coś dobrego wg Ciebie dyrektorku ..

  DO GÓRY

Przeczytaj także: