Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

grychowski copy
Wprawdzie nie siłą, jak zapowiadali co niektórzy radni, Dyrektor Grychowski przybył na środową sesję Rady Miejskiej. Radni od lutego (jako pierwsi donosiliśmy o możliwości zawieszenia oddziału wewnętrznego jeszcze przed sesją w lutym) dyskutują w tym temacie. Szczególnie żywiołowo i z zaangażowaniem do tematu podchodzi Radny Łabaza, który chyba w końcu uprosił wizytę dyrektora Szpitala w Głuchołazach.  Poniżej nagranie dyskusji gdzie Dyr. Grychowski odpowiadał na pytania radnych.Co na tą chwilę? Wciąż są wysyłane prośby o przedłużenie zawieszenia. NFZ przedłuża termin decyzji, gdy w końcu, z braku kadry zostanie podjęta trudna i niekoniecznie popularna decyzja o zamknięciu oddziału. Władze gminy są przeciw. Burmistrz już wcześniej informował, że jako jedyny głosował przeciw zawieszeniu w Radzie Społecznej Szpitala, zapewne przewidując, że następnym krokiem będzie likwidacja oddziału. Tyle, że ten głos niewiele zmieni, poza wyrażeniem swojego stanowiska w sprawie. 

Nie łudźmy się, raczej nic już nie zmieni losu interny. Tu chyba trzeba by było cudu, by w końcu znalazł się lekarz, który zechce podjąć pracę na oddziale. Oddział wewnętrzny będzie kolejnym, który się zamyka. Po Pediatrii, Chirurgi i Ginekologii. 

Sprawa jest gorąca. Gmina Głuchołazy jest przeciwna likwidacji oddziału, co potwierdziła niemal jednogłośnie w uchwale w lutym (przeciw jako jedyny, był Radny i jednocześnie pełniący funkcję Sekretarza w Powiecie, Zdzisław Baran). Tylko co może zmienić stanowisko gminy? Nic, bo to nie gmina jest organem prowadzącym szpital. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: