FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
zabawkaFoto: czytelniczka.
Charakterystyczny  wpis pojawił się na jednej z zabawek na placu zabaw przy Orliku. "Uwaga!!!!!!! Zagrożenie!!! Urządzenie wyłączone z użytkowania. Awaria!!!!!! Jak to jest, że place zabaw na terenie gminy są w tak urągającym stanie? Nie można obwiniać tylko władze. To także zasługa mieszkańców. A może tą  zabawkę zniszczyli chuligani, którzy wieczorami przesiadują ławki przy Orliku?  Dobrze mimo wszystko, że ostrzeżenie się pojawiło.

Ciekawi nas,  jak długo będzie wywieszona informacja oznajmiać, że zabawka jest zniszczona i nie ma na razie "mocy  przerobowych", by ją naprawić. Co czuje dziecko, które nie będzie rozumiało płynącego z zawieszonej kartki komunikatu, a któremu rodzic zabroni z jej korzystać? Rozumiemy, że, aby naprawić zabawkę potrzeba fachowca, bo nie można tego zrobić, że względu na normy bezpieczeństwa, byle jak i byle czym. Komunikat każe czekać - poczekamy. 

Nie podając się za dziennikarza, zadzwoniliśmy, jako mieszkaniec miasta do Urzędu z zapytaniem o to, kiedy będzie zabawka naprawiona. Dowiedzieliśmy się, że nie można z niej korzystać i będzie nieczynna do odwołania. No to czekamy. 

Troskę o stan placów zabaw wykazują także radni. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej o stan tych przybytków pytała Radna Klaudia Pach - Gromulnicka, mówiąc o tym, jakie niebezpieczeństwa czyhają na dzieciaki, które chcą spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

cjalis
+8

cjalis

fantazja redaktora jak zwykle poniosła ten chuligan ma na imię ząb czasu. po zdjęciach widać że to powód znany zaniedbaniam i brakiem przeglądów i konserwacji spowodowany. Jak by burmistrz miał mała dzieci bądź wnuki plac był by zadbany
sdfghj
-2

sdfghj

Cytuję XXX:
a może to efekt zawołania owsiakowego " róbta co chceta" ?


Co ma Owsiak do zepsutej zabawki na placu zabaw...
kopec

kopec

zafajdany kapitalizm, w PRL milicja prędziutko zrobiłaby porządek z chuliganami a kapitalizm uczy przyglądać się bandziorom jak demolują, precz z kapitalizmem, niech żyje SOCJALIZM !!!
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: