FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
lesna copy
Leśna nadal postoi. Takie można wysnuć wnioski po naszej rozmowie z władzami. O ile w roku poprzednim była szansa na przejęcie obiektu, tak ta zgasła, gdy  potencjalni nabywcy zobaczyli księgi wieczyste i to, co w nich zapisane. Okazało się bowiem, że obiekt jest zadłużony na kwotę ponad 1,5 miliona złotych. Rok minął i postanowiliśmy się dowiedzieć, co dalej z ruinami. Jak nam przekazał informację wiceburmistrz, zadłużenie maleje, co może oznaczać, że jest powoli spłacane. Jednocześnie włodarze miasta są umówieni z nabywcami z zeszłego roku, że gdy to (zadłużenie) zostanie spłacone, do przedsiębiorców ma zostać przekazana taka informacja. 

Nieoficjalnie wiemy, że inwestorem jest duża firma budowlana. Co zamierzają postawić przy ul. Parkowej w miejscu słynnego niegdyś basenu? To już tajemnica, której nie dowiemy się tak prędko. Przynajmniej do czasu, gdy sam zainteresowany pojawi się w gminie by kupić ten teren. 

foto: Leśna wita i zaprasza. Jacek Goj, glucholazyonline.com.pl

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Janko1
+3

Janko1

Jedno i to samo dlaczego redakcja nie publikuje nadesłanych art.drzew przy Al.JanaPawła nie ma kto dosadzić a oni poruszają tematy Leśnej na zmianę z Polonia
den
+3

den

Cytuję Jolka:
Nie daj, panie boże, aby ten piękny teren zaorali i "coś" nowego zaplanowali. Zgroza !!! Teren basenu powinien być basenem. Przywrócić należy jej dawną funkcje.

Ja bym to zaorał i posadził tam las
Jolka
+12

Jolka

Nie daj, panie boże, aby ten piękny teren zaorali i "coś" nowego zaplanowali. Zgroza !!! Teren basenu powinien być basenem. Przywrócić należy jej dawną funkcje.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: