FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
dron
 - Nie proponowaliśmy publicznej debaty na temat lokalizacji kąpieliska, bo ta stałaby się biciem piany i stała się tematem politycznym. Nie byłoby wówczas merytorycznej dyskusji a kampania wyborcza. Natomiast dla siebie, dla nas, by być przekonanym o wyborze, zamówiliśmy niezależne opracowanie z zewnątrz na temat lokalizacji - mówi nam Roman Sambor.  W drodze informacji publicznej (zgodnie z ustawą : Dz. U. z 2016r. poz. 352 z póż. zm.) otrzymaliśmy z UMiG niniejsze opracowanie. Teraz publikujemy je dla wszystkich. 

Opracowanie szczegółowo wyjaśnia, dlaczego Moniuszki a nie Kościuszki czy Powstańców Śląskich. W zasadzie nie ma co komentować - choć byliśmy za inną, niż ul. Moniuszki, lokalizacją, to opracowanie przybliża problemy, jakie powoduje każda z tych lokalizacji. 

Polecamy zapoznanie się z materiałem. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

Zośka
+3

Zośka

Zdjęcie "przebarwione" tzn. pokazane nie fachowo - wielkość, nie za 15 milionów, ale, za co najmniej 60. Tyle miejsca, co pokazane na zdjęciu, tam nie ma !!! A poza tym jest wiele innych potrzeb. Basen to wisienka na torcie. I tylko wtedy będzie tą wisienka, kiedy inne, BA, podstawowe zadania będą urzeczywistnione.
tes
+6

tes

Mnie również interesuje cena opracowania, ale jeszcze bardziej ciekawi mnie co nowego dowiedzieli się z tego opracowania burmistrz, radni i urzędnicy. Czy jest w tym opracowaniu jakaś informacja, której wcześniej nie posiadał urząd?
władza się wyżywi
+5

władza się wyżywi

Również proszę o koszt tego opracowania. Pozostałe lokalizacje zyskały mniej niż zero punktów z powodu opracowania zagospodarowania przestrzennego, ale przecież plan zagospodarowania na Moniuszki został zmieniony pod basen, więc i w innych miejscach można było zmienić plan zagospodarowania. Kpina z obywateli. A co z dziurą po basenie na Parkowej?
ktoś
+5

ktoś

Ciekawi mnie ile kosztowało to opracowanie. Może ten radny który na łamach FB rozpętał tę nagonkę na lokalizacje oddałby swoją dietę.
As
+6

As

Proponuje zacząć lekturę od rozdziału 9 (zastrzeżenia) Wszystko istotne tam wyjaśnione (jakby ktoś miał w przyszłości jakieś zastrzeżenia)
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: