FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
krwiodawstwo
Gdy zobaczyliśmy, że dzień po dniu w Głuchołazach odbędzie się zbiórka krwi, przeraziliśmy się stanem tętnic naszych krwiodawców. Bo jak to - dwa dni pod rząd zbiórka krwi? Dawca ma wybierać, komu jego krew bardziej się przyda? Nie może oddać dzień po dniu kolejnej porcji. Z prośbą o informację oraz potwierdzenie akcji, zadzwoniliśmy wczoraj do szefa CK, Jana Ćwieka, który nam nadsyła regularnie informację o najbliższym poborze krwi (choć sami też sprawdzamy na stronie RCK Opole).  Otóż okazuje, się Jan Ćwiek nie wie nic o dzisiejszej akcji pod Intermarche. Zdumiony był takim oblężeniem Głuchołaz przez busy krwiodawstwa. Informację prasową o poborze krwi, które dziś ma miejsce na parkingu przed Intermarche otrzymaliśmy wraz plakatem 8 maja. 

Cóż, wypada nam teraz zapowiedzieć obie imprezy. By nie faworyzować żadnej z nich, pomijamy oficjalną notę prasową, którą otrzymaliśmy z Grupy Muszkieterów. Kolejność zgodnie z terminarzem.

13 maja (niedziela):

Z okazji 11. edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski” dnia 13 maja br. mieszkańcy Głuchołazów będą mogli zostać dawcami krwi dla pacjentów okręgowych szpitali. Zbiórki krwi są realizowane dzięki współpracy Grupy Muszkieterów, zrzeszającej sieci Intermarché i Bricomarché, oraz Polskiego Czerwonego Krzyża. Pobór ma miejsce na parkingu przez sklepami Intermarche i Bricmarche.

14 maja (poniedziałek):

Klub Honorowych Dawców Krwi w Głuchołazach informuje:

       W poniedziałek 14 maja 2018 w ambulansie na parkingu Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego odbędzie się pobór krwi. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się w godzinach 09:00-12:00. Pobór krwi przeprowadzi:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Opola 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Krwiodawca
+3

Krwiodawca

Zgadzam się Janusz z twoją opinią. Ten klub to już historia. Już dawno tak "dającego" o swoich członków prezesa nie było. Wstyd.
Janusz
+4

Janusz

Pan Ćwiek traktuje klub jak i CK jako prywatny folwark od lat się krwiodawcami de facto nie zajmuje pamiętam dobrze wpłacę z panem Ssanockm.A gdy kiedyś zapytałem p. Ćwierka dlaczego tak zaniedbuje instytucje której jest szefem rzucił opryskliwie "to może ty się tym zajmiesz...
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: