FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Jesień z Glucholazyonline!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

unnamedMiniony weekend na drogach naszego powiatu upłynął bez poważnych zdarzeń drogowych. Policjanci wyjeżdżali do skutków 3 kolizji drogowych. Niestety pomimo policyjnych apeli 4 kierujących zdecydowało się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali również kierowców bez uprawnień. 

Podczas trzech dni minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali 4 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich kierowało samochodem, pozostała dwójka to nietrzeźwi rowerzyści. Rekordzistą okazał się 51 – letni mieszkaniec Nysy zatrzymany w niedzielę, około godz. 8.00 rano na DK 46 w rejonie miasta. Wynik badania urządzeniem wskazał ponad promil alkoholu. Mężczyzna stracił uprawnienia, a jego sprawa trafi do sądu.

Funkcjonariusze zatrzymali również 4 kierowców, którzy kierowali pojazdami pomimo braku uprawnień. Jeden z nich 29 – letni mieszkaniec powiatu nyskiego przewoził dwoje dorosłych pasażerów oraz 2 – letnie dziecko. Obok jechała właścicielka pojazdu, która odpowie za dopuszczenie do kierowania samochodem osoby bez uprawnień.

Policjanci każdego dnia apelują, by nie wsiadać za kierownicę pod wpływem alkoholu. Mimo to mundurowi nadal ujawniają takie przypadki. Osoby takie stanowią ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla wszystkich innych użytkowników dróg.

podkom. Katarzyna Janas KPP Nysa

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

glupi
+3

glupi

Cytuję lutek:
Ciekawe czy policja złapała tego pijaka co połamał szlabany na Powstańców śląskich bo nic nie piszą na ten temat a każdy jest ciekawy kto jest tym piratem i dlaczego uciekł z piskiem opon...


Ponoć wszystsko się nagrało, bo mamy monitoring, a ujęcie sprawcy to miała być tylko kwestia czasu. To ciekawe co się tam nagrało, że SM nie puszcza tego do mediów a GO nie publikuje. Nie ukrywam, że interesuje mnie to bardziej od materiałów erotycznych nagranych koło mostu.
lutek
+2

lutek

Ciekawe czy policja złapała tego pijaka co połamał szlabany na Powstańców śląskich bo nic nie piszą na ten temat a każdy jest ciekawy kto jest tym piratem i dlaczego uciekł z piskiem opon...

  DO GÓRY

Przeczytaj także: