FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
policja2
Kilka jednostek straży pożarnej i policja szukała wzdłuż Białej Głuchołaskiej zwłok człowieka, które, według zgłoszenia, zostały znalezione przez przypadkowego, przebywającego tam mężczyznę. Zgłoszenie okazało się prawdą. Niestety, po odnalezieniu miejsca, okazało się, że w Białej Głuchołaskiej, za mostem w Bodzanowie za zakładami Wakmet leżą w stanie dużego rozkładu zwłoki człowieka.  Na miejscu jest już prokurator, pod nadzorem którego będą prowadzone czynności śledcze. Według posiadanych przez nas informacji,  prawdopodobnie nie jest to mieszkaniec gminy. Policja w Głuchołazach nie ma od jakiegoś czasu zgłoszeń o zaginionych osobach. Tyle na tą chwilę udało się nam ustalić. Zwłoki, według naszych informacji są w stanie rozkładu całkowitego - pozostał tylko szkielet. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to mógł być wędkarz - świadczy o tym ubranie. 

Informacje potwierdza Rzecznik Prasowy Policji, asp. Magdalena Skrętkowicz - W Bodzanowie znaleziono w stanie dużego rozkładu zwłoki człowieka. Stan rozkładu świadczy o tym, że zwłoki musiały leżeć bardzo długo. W tej chwili są prowadzone czynności pod nadzorem prokuratury. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


2 Nie lubię0

Komentarze

Sprawiedliwy
+9

Sprawiedliwy

Cytuję Adam:
Widze że pismaki lepiej są poinformowani jak prokuratura i służby biorące udział w zdarzeniu i piszą jak zwykle to co sobie wymyślą .Dobrze że choć odrobine sprawdzonych info napisali.

Adam ty rozum zjadłes czy o co chodzi
Adam
-14

Adam

Widze że pismaki lepiej są poinformowani jak prokuratura i służby biorące udział w zdarzeniu i piszą jak zwykle to co sobie wymyślą .Dobrze że choć odrobine sprawdzonych info napisali.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: