FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
206 31486Ledwo wczoraj opisaliśmy na podstawie relacji z sesji, jak w bardzo złej kondycji kadrowej jest Policja w Głuchołazach, a w pobliskim Głogówku z tym problemem wespół, ramię w ramie, chcą sobie poradzić Powiatowy Komendant Policji w Prudniku i Burmistrz Głogówka, Andrzej Kałamarz.  Co zrobili ci dwaj Panowie? Dogadali się. Burmistrz przekaże policji 10 tys. złotych, które komenda Policji spożytkuje na dodatkowe patrole, szczególnie  w weekendy i dni świąteczne. 

W Głuchołazach zapewne w sezonie będą wspólne patrole Policji wraz ze Strażą Miejską.  Czy to jednak wystarczy? Wbrew mniemaniu, że u nas nic się nie dzieje, to jednak - dzieje się naprawdę dużo. O ile na co dzień Policjanci nie mają przesadnie dużo pracy, to są dni, gdy tych interwencji jest tak dużo, że nasi stróże prawa nie mają czasu dosłownie wpaść na komisariat za potrzebą. A ich praca to nie tylko bieżące interwencje, to także mnóstwo papierkowej roboty - sporządzenie raportów z interwencji, wypełnienie wniosków o mandat, skierowanie sprawy do wyjaśnienia, do Prokuratury, itp. 

Szanujmy naszych, pozostałych jeszcze stróży prawa. O tym, jak dużo mają pracy nie wie ten, kto nie widział tej pracy.

Na zdjęciu: Powiatowy Komendat Policji w Prudniku, podinsp. Krzysztof Urban i Burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz. Foto: Policja.

Przepraszamy za pomyłkę w tytułowaniu Komendanta Policji. 

  

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Mark
+1

Mark

Taaa spróbujcie naszemu burmistrzowi kase z koryta zabrać to wam rękę odgryzie. Myśli tylko o sobie i o swoich potrzebach. Nie wiem co za kretyni wybierają go na ten urząd. Porażka
Brawo dla burmistrza Głogówka - zapraszamy do nas :)
Ann
+4

Ann

Hahaha patrole ze strażnikami miejskimi to dopiero komedia. Panie Redaktorze takie patrole już mają miejsce i wyglądają tak, że strażnik siedzi tylko z boku i patrzy jak Policjant pracuje. Nawet gdy jest interwencja gdzie dochodzi do szarpaniny to NIGDY strażnik nie pomaga Policjantowi. Niech zlikwidują Straż Miejską, a te pieniądze dadzą Policji, wtedy zacznie to lepiej funkcjonować.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: