FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 0629
Niezły problem ma powiat z ulicą kolejową. Zakończony przed kilkoma dniami przetarg, już kolejny z rzędu nie przynosi zwycięzcy. Owszem, zgłosił się jeden oferent, jednak jego cena przekracza przeznaczony budżet o ponad 300 tysięcy złotych. A tegoroczna kwota, jaką powiat przeznaczył na remont felernej ulicy to milion dwieście tysięcy. To o 400 tysięcy więcej niż oferowane w przetargach z roku poprzedniego. 

W przetargu, jaki powiat rozpisał w tym miesiącu (kwiecień) wystartowała jedna firma, która chce wspomniane ponad 300 tysięcy więcej. I tu Biuletyn Informacji milczy - bo niby oferent jest, ale nie ma ogłoszenia rezultatu przetargu. Dlatego, by zapytać, co dzieje się z tym przetargiem, zadzwoniliśmy do Daniela Palimąki, który odpowiada w starostwie za infrastrukturę, także tą drogową.  

- Wpłynęła jedna oferta, która nadal nas nie zadowala. Zastanawiamy się, co z tym fantem zrobić. Czekamy na rozstrzygnięcie innych przetargów, czy będziemy mogli ewentualnie zaoszczędzone z nich pieniądze przesunąć do tej drogi. W poniedziałek mamy rozstrzygnięcie innego dużego przetargu, z którego może coś zaoszczędzimy. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

aaa
+1

aaa

Cytuję WALEC:
Likwidują szkoły , Szpitale, BĘDZIE BASEN kasa potrzebna drogi 2 PLAN morze po wyborach HA HA


Cudowna ortografia.
Kalina
+8

Kalina

Władze nie zadowala oferta jak wpłynęła... a co mają powiedzieć mieszkańcy ul. Kolejowej,którzy codziennie zmagają z jej pokonaniem zarówno pieszo jak i samochodem już drugi rok.
Biedne dzieci pokonujące trasę z plecakami potykające się i przewracające na dziurach i wertepach !!! Czy to kogoś w ogóle interesuje?
WALEC
+5

WALEC

Likwidują szkoły , Szpitale, BĘDZIE BASEN kasa potrzebna drogi 2 PLAN morze po wyborach HA HA
aaa
+8

aaa

Mnie zastanawia co innego. Gdzie jest policja która tak często ochoczo poucza ludzi(najczęściej jak dojdzie do tragedii) o bezpieczeństwie na drodze. Zapinać pasy, dostosować jazdę do panujący warunków, sprawdzić auto przed jazda itd... tysiące razy słyszy się to w mediach od policji, ALE jak droga jest kompletnie rozwalona i ewidentnie stwarza zagrożenie to nagle przestają być tacy mądrzy i gdzieś się chowają. Obłuda.
MARCIN83
+17

MARCIN83

Z całym szacunkiem dla władz miasta Ta ulica winna być wyłączona z ruchu ze względów bezpieczeństwa.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: