FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
cellular tower eb34b60d28 1920
Dwie firmy telekomunikacyjne mają dziś problemy. T-Mobile i Orange mogą nie działać prawidłowo w Głuchołazach. Raporty o możliwych problemach w naszej gminie docierają od samych operatorów. Brak zasięgu lub nieprawidłową pracę tych sieci zgłaszają sami głuchołazianie.  Także, jeżeli nie będziecie mogli zadzwonić lub skorzystać z internetu - nie przejmujcie się, to nie Wasza wina. Awarie sieci komórkowych to codzienność. Tym razem dopadła i nasze miasto. Awaria powinna zostać usunięta w przeciągu kilkudziesięciu minut choć może trwać i kilka godzin. Ten czas jest zależny od usunięcia awarii w najbliższych dużych miejscowaościach - Wrocławiu lub Katowicach, które pełnią ważne centrum szkieletu sieci danego operatora. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: