FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 1465
Wniosek przyszedł, ale zanim wydano zgodę, na terenie gminnym, a użyczonym klubowi sportowemu ktoś wysypał gruz. Teraz trwa w urzędzie dochodzenie dlaczego tak się stało i kto to zrobił.  Polski Świętów. Stadion sportowy. Na terenie gminnym, przy którym stoi siłownia na powietrzu sfinansowana z budżetu obywatelskiego ktoś wysypał gruz pochodzący najprawdopodobniej z remontu. Cel i pomysł zapewne słuszny - chodzi o wyrównanie i wzmocnienie terenu. Ale zrobiono to mimo zgody, której po prostu jeszcze nie wydano. Samowola sprawcy jest teraz obiektem dochodzenia, w którym uczestniczą wydziały urzędu gminnego i Straży Miejskiej. 

img_1465img_1466img_1467img_1469

Znajome wiewiórki donoszą nam, że gruz wysypał ktoś znany w sołectwie. Ale to, kto to jest ustali dochodzenie. W tej sprawie do urzędu wzywany był już sołtys miejscowości. Co teraz? Poczekamy na wyniki pracy gminnych urzędników. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Pani dobra rada
+1

Pani dobra rada

To być może kolejny przykład szykan jakie spadły na społeczników, którzy namawiani są na start w zbliżających się wyborach samorządowych. Inspirowane są przez osoby powszechnie uchodzące na wsi za ich oponentów i to do spółki z władzą, którzy bronić będą "swoich kolesi" na stołkach. Takie sprawy powinna załatwić rozmowa sołtysa i burmistrza - niepotrzebnie wyciąga się temat do mediów (co nie oznacza, że nie mają one prawa do zrelacjonowania sprawy). Sprawa wygląda inaczej jeżeli ktoś nielegalnie pozbył się gruzu jako odpadu.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: