FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 1465
Wniosek przyszedł, ale zanim wydano zgodę, na terenie gminnym, a użyczonym klubowi sportowemu ktoś wysypał gruz. Teraz trwa w urzędzie dochodzenie dlaczego tak się stało i kto to zrobił.  Polski Świętów. Stadion sportowy. Na terenie gminnym, przy którym stoi siłownia na powietrzu sfinansowana z budżetu obywatelskiego ktoś wysypał gruz pochodzący najprawdopodobniej z remontu. Cel i pomysł zapewne słuszny - chodzi o wyrównanie i wzmocnienie terenu. Ale zrobiono to mimo zgody, której po prostu jeszcze nie wydano. Samowola sprawcy jest teraz obiektem dochodzenia, w którym uczestniczą wydziały urzędu gminnego i Straży Miejskiej. 

img_1465img_1466img_1467img_1469

Znajome wiewiórki donoszą nam, że gruz wysypał ktoś znany w sołectwie. Ale to, kto to jest ustali dochodzenie. W tej sprawie do urzędu wzywany był już sołtys miejscowości. Co teraz? Poczekamy na wyniki pracy gminnych urzędników. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Pani dobra rada
+1

Pani dobra rada

To być może kolejny przykład szykan jakie spadły na społeczników, którzy namawiani są na start w zbliżających się wyborach samorządowych. Inspirowane są przez osoby powszechnie uchodzące na wsi za ich oponentów i to do spółki z władzą, którzy bronić będą "swoich kolesi" na stołkach. Takie sprawy powinna załatwić rozmowa sołtysa i burmistrza - niepotrzebnie wyciąga się temat do mediów (co nie oznacza, że nie mają one prawa do zrelacjonowania sprawy). Sprawa wygląda inaczej jeżeli ktoś nielegalnie pozbył się gruzu jako odpadu.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: