FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


grafitti
Prawdziwy talent malarski marnuje się nam na ulicach. Przy czym, malarz ten jest na tyle skromny, że swe "arcydzieła" popełnia nocą, zapewne po to, by nie wzbudzać powszechnego zachwytu.

 A teraz na poważnie: Wczoraj wieczorem na ulicach miasta, w rejonie rynku szalał młody graficiarz, który swą złość na świat i własne porażki postanowił "wypryskać" na ścianach kamienic i bram. Wczorajszy malarz ma kłopot z prawem. Chłopak znany jest policji - miał kontakt z narkotykami, był na odwyku. Teraz, korzystając z wolności, wylewa swe żale na ulicach miasta. Wczorajsze dzieła dziś można podziwiać w mieście. Wczorajsze wyczyny sprawcy zostały zgłoszone Policji. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

inwestor
-1

inwestor

Cytuję Joker:
Może jeszcze doktor Mengele i oddzial 731 by sie przydal do porzadku w Gminie? Czlowieku chcialbys ludobojcow Hitlera i Stalina u wladzy ktorzy odowiadaja za smierc milionow Polakow? Rozsadku proponuje!


Bez paniki. Do wprowadzenia rządów na wzór hitlerowskich potrzeba jest służba taka jak SS. Zdrowi, wysportowani, dyspozycyjni 24h na dobę, gotowi do poświęceń i wierzący w słuszność tego co robią. My na szczęście mamy SM, która jest przeciwieństwem wzorców z SS. Możemy spać spokojnie... wandale i złodzieje też.
Joker
+1

Joker

Może jeszcze doktor Mengele i oddzial 731 by sie przydal do porzadku w Gminie? Czlowieku chcialbys ludobojcow Hitlera i Stalina u wladzy ktorzy odowiadaja za smierc milionow Polakow? Rozsadku proponuje!
sor

sor

Jeżeli jest znany policji to jaki problem go ukarać? jeżeli nie ma pieniędzy to prace społeczne na rzecz miasta,a jak coś zmaluje to łańcuch do nogi i niech pracuje jak prawdziwy więzień, oj biedny ten kapitalizm skoro nie może sobie poradzić z patologią i patologia rządzi. Przydałby się Stalin albo Hitler to szybciutko uporałby się z takimi szumowinami....
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: