FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
pies1
Wczoraj w godzinach wieczornych otrzymaliśmy zdjęcia z aplikacji mobilnej nadesłane przez czytelnika, który z racji pogody udał się na przejażdżkę rowerem. Tematem zdjęć było makabryczne odkrycie, jakie dokonał na ścieżce przy Białej Głuchołaskiej na terenie klarowni - pomiędzy 2 a 3 wodospadem.img 20180402 151450
 Zwłoki owinięte zakrwawioną szmatą, z obciętą głową należą do psa. Przynajmniej tak wygląda ze zdjęć i oględzin na miejscu, jakiego dokonali funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji. Do czynu doszło już dość dawno temu, smród rozkładającego się ciała utrudnia pracę. Najwyraźniej ten, kto skatował zwierzaka, obciął głowę, ponieważ nie wygląda to na działanie innych zwierząt (lisów), które mogłyby to zrobić. 

Kim jest ten człowiek (o ile człowiekiem można go zwać), który dopuszcza się do takich czynów?  Widocznie ktoś czerpie z tego satysfakcję lub przyjemność. Na ta chwilę czekamy na informację z policji  o podjętych działaniach. Sprawa podejrzenia popełnienia tego czynu została zgłoszona Policji przez Straż Miejską. 

Jeżeli ktoś mógłby pomóc w dochodzeniu, kto dokonał tak makabrycznego czynu - bardzo prosimy o kontakt. Może ktoś rozpozna swego zaginionego psa o umaszczeniu czarnym? Pomóżmy złapać tą bestię, bo może powtórzyć ten "wyczyn".

Za znęcanie się i katowanie zwierząt, według tegorocznej nowelizacji praw grozi 3 lata pozbawienia wolności. Jeżeli do czynu dopuszczono się w wyjątkowo bestialski sposób -  5 lat. Do tego obligatoryjnie nawiązka pieniężna na rzecz ochrony zwierząt - od tysiąca do stu tysięcy złotych.

 

1522675284941c

vector 485 05 512
Aby zobaczyć treści dostępne w tym artykule musisz potwierdzić, że masz 18 lat i zgadzasz się na oglądanie przedstawionych poniżej treści.


vector 485 05 512
Aby zobaczyć treści dostępne w tym artykule musisz potwierdzić, że masz 18 lat i zgadzasz się na oglądanie przedstawionych poniżej treści.
Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię2

Komentarze

cs

cs

1000 ZL DLA KOGOSC KTO UDZIELI INFO KTO TO ZROBIL ALE POD WARUNKIEM ZE BEDE MOGL GO SPALOWAC MASAKRA
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: