Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

11060937 1606094182991637 8666334804446266093 nKąpielisko "Nad Białką" jako jedyne z opolskiego zostało wytypowane przez Marszałka Województwa  do wyróżnienia w nagrodzie "Sportowy Obiekt Roku 2015". O czym z dumą informuje Burmistrz, Edward Szupryczyński. Jak pisze na swoim profilu FB: 

Kąpielisko ''Nad Białką'', określone zostało jako jedyny nowoczesny obiekt rekreacyjny, który będzie reprezentował nasze województwo w XVI edycji konkursu ''Budowniczy Polskiego Sportu'', organizowanego przez Klub Sportowa Polska.

Głuchołazy zostały docenione jako gmina, która wyjątkowo angażuję się w rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej oraz wspiera i promuję rozwój nowoczesnej infrastruktury, która odmienia wizerunek gminy.

Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się w listopadzie w Warszawie w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, w trakcie Gali Budowniczych Polskiego Sportu.

11709354 1606094179658304 3903068157412322399 n "BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU" to konkurs , w którym organizatorzy honorują statuetkami, medalami i wyróżnieniami INWESTOR NA MEDAL 2015 najbardziej zaangażowane i najprężniej działające na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej gminy i powiaty, ze szczególnym uwzględnieniem realizowanych przez nie w latach 2014-2015 konkretnych inwestycji, zarówno budowy nowych jak i modernizacji istniejących: hal sportowych, sal gimnastycznych, pływalni krytych i otwartych, kąpielisk, stadionów, boisk, obiektów tenisowych, ścieżek rowerowych, skateparków, lodowisk, pól golfowych oraz innych. Do konkursu można zgłaszać również same obiekty: sportowe, rekreacyjne, którym nadane będą tytuły SPORTOWY OBIEKT ROKU 2015.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

tes
+1

tes

Cytuję mex:
A z jakiego ugrupowania politycznego jest p.Marszałek Województwa?Czy przypadkiem nie z tego samego co p.Edward?


Pan marszałek jest z ugrupowania, które jest obywatelskie i jego wybór był w pełnie obywatelki i obiektywny. I to nie prawda, że basen służy tylko rekreacji a nie sportowi. Byłem tam w niedzielę i wiem, że o żadnej rekreacji mowy tu nie ma. Tylko ekstremalny trening. Mięśnie ud i łydek rozwinąłem sobie stoją w kolejce do zjeżdżalni. Ale to tylko rozgrzewka, bo godzina w kolejce po lody.dla dzieci była prawdziwym wyzwaniem dla moich nóg.
mex
+4

mex

A z jakiego ugrupowania politycznego jest p.Marszałek Województwa?Czy przypadkiem nie z tego samego co p.Edward?
jesio
+3

jesio

Burmistrz cyt."z dumą" informuje,że w konkursie Budowniczy Polskiego Sportu gmina otrzyma wyróżnienie za spor :P :P :eek: :roll: :P towy obiekt roku.To ważne wyróżnienie.Chciałbym aby to było impulsem do wsparcia przez burmistrza rozwoju dyscyplin sportowych zaniedbanych,nie dofinansowanych i aby wyróżnienie przełożyło się na osiągnięcie wyników sportowych,z których burmistrz też będzie dumny.pozdro.jesio
obserwator
-12

obserwator

no i co teraz Panowie radni z klubu Kamila miało być takie be wstyd dla was mącicie tylko w tej radzie

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: