FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Jesień z Glucholazyonline!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

IMG 8711
Jakoś po czasie, bo dopiero teraz oficjalnie na stronie Starostwa Powiatowego pojawiło się ogłoszenie o poszukiwanych specjalistach do pracy w głuchołaskim szpitalu. Jak wiemy, powiat poszukiwania lekarzy, którym ma zagwarantować także mieszkania, prowadzi na branżowych stronach internetowych.  Tylko czy poszukiwania przyniosą efekt? Czas goni. 

Głuchołaski szpital zatrudni lekarzy

15.03.2018

Samodzielny  Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZOZ w Głuchołazach zatrudni lekarzy specjalistów w oddziale:

a)  wewnętrznym na stanowiska:

- ordynatora oddziału wewnętrznego;

- zastępcę ordynatora oddziału wewnętrznego;

- st. asystenta, asystenta.

b) pulmonologicznym z pododdziałem chemioterapii na stanowiska:

- z-cy ordynatora pododdziału chemioterapii; 

- st. asystenta, asystenta.

c) rehabilitacji kardiologicznej na stanowiska:

- st. asystent, asystent – sp. rehabilitacji medycznej;

- st. asystent, asystent- sp. kardiolog.

Ponadto poszukujemy lekarzy chcących specjalizować się z zakresu chorób płuc i chorób wewnętrznych. Szczegóły na stronie www.zozglucholazy.plUdostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

kasia

kasia

Cytuję znudzony:
drogi panie "beleco" !!! to umów się z panem Arturem na jakiś honorowy pojedynek jeśli choć troszkę go masz i w samo południe na Rynku w mieście postrzelajcie sobie z kapiszonów, bo tutaj jest artykuł dotyczący poważnego problemu i bytu naszego szpitala, a Ty sobie panie "beleco" jakieś partyjne prywatne wycieczki robisz, jakbyś był pępkiem świata i jakieś Twoje własne kompleksy w stosunku do pana Artura były dla całej naszej gminy najważniejsze. I jeszcze piszesz, że przynależność partyjna jest Tobie bez różnicy, to po co wytykasz kto sobie w radzie gdzie poszedł skoro to takie obojętne...W każdym razie zrób coś równie dobrego dla naszej społeczności (niczym ratowanie szpitala) i może wymyśl coś mądrego i wprowadź w życie, co ułatwi życie naszemu lokalnemu społeczeństwu, bo zajmowanie się sztucznymi problemami niczemu nie służy a zazdrość i chciwość to najgłupsze uczucie jakie Tobie towarzyszy, bo nic to Ci i tak nie da i nie wzbogaci, a tylko się irytujesz i męczysz uczuciem negatywnym, które każdego dnia coraz bardziej pożera Ciebie od środka. W każdym bądź razie pobawcie się w honorowy pojedynek na Rynku w samo południe to i może widzowie przyjdą i znowu będziesz pępkiem świata - tym razem na żywo i w realu a nie wirtualnie :P :-* Jakby co to trzymam kciuki za wygranego!!!! A ja wolę kibicować w tym momencie naszemu szpitalowi, by udało się go uratować oraz by osoby prowadzące ten szpital, które doprowadziły go do takiego momentu, by poniosły konkretną odpowiedzialność, a nie, że kolesiostwo z powiatu i z gminy będzie kryło te osoby aby nie odpowiedziały za tą katastrofę!!!

zgadzam się..."beleco" ma chyba jakąś obsesję polityczną
beleco
+2

beleco

Cytuję znudzony:
drogi panie "beleco" !!! to umów się z panem Arturem na jakiś honorowy pojedynek jeśli choć troszkę go masz i w samo południe na Rynku w mieście postrzelajcie sobie z kapiszonów, bo tutaj jest artykuł dotyczący poważnego problemu i bytu naszego szpitala, a Ty sobie panie "beleco" jakieś partyjne prywatne wycieczki robisz, jakbyś był pępkiem świata i jakieś Twoje własne kompleksy w stosunku do pana Artura były dla całej naszej gminy najważniejsze. I jeszcze piszesz, że przynależność partyjna jest Tobie bez różnicy, to po co wytykasz kto sobie w radzie gdzie poszedł skoro to takie obojętne...W każdym razie zrób coś równie dobrego dla naszej społeczności (niczym ratowanie szpitala) i może wymyśl coś mądrego i wprowadź w życie, co ułatwi życie naszemu lokalnemu społeczeństwu, bo zajmowanie się sztucznymi problemami niczemu nie służy a zazdrość i chciwość to najgłupsze uczucie jakie Tobie towarzyszy, bo nic to Ci i tak nie da i nie wzbogaci, a tylko się irytujesz i męczysz uczuciem negatywnym, które każdego dnia coraz bardziej pożera Ciebie od środka. W każdym bądź razie pobawcie się w honorowy pojedynek na Rynku w samo południe to i może widzowie przyjdą i znowu będziesz pępkiem świata - tym razem na żywo i w realu a nie wirtualnie :P :-* Jakby co to trzymam kciuki za wygranego!!!! A ja wolę kibicować w tym momencie naszemu szpitalowi, by udało się go uratować oraz by osoby prowadzące ten szpital, które doprowadziły go do takiego momentu, by poniosły konkretną odpowiedzialność, a nie, że kolesiostwo z powiatu i z gminy będzie kryło te osoby aby nie odpowiedziały za tą katastrofę!!!


"Znudzony" nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo się mylisz w swojej ocenie. Na niczym bardziej mi nie zależy jak na dalszym prawidłowym funkcjonowaniu szpitala.Nie oszukujmy się, z takim starostą i radnymi uratowanie szpitala z interną, będzie zwyczajnie niemożliwe.Niestety tacy ludzie" tworzą" rzeczywistość.Nie cierpię kłamstw , cwaniactwa oraz partyjnego politykierstwa i czy chcesz czy nie nadal będę ujawniał ukryte
intencje pseudo społeczników.Byłem/am i jestem bezpartyny/a,nie mam żadnych kompleksów -nie ma przed kim.Masz prawo jak każdy, na forum. zaprezentować swoje zdanie. Pozwolisz, że z wyrażonym przez Ciebie stanowiskiem nie zgodzę się.
znudzony

znudzony

drogi panie "beleco" !!! to umów się z panem Arturem na jakiś honorowy pojedynek jeśli choć troszkę go masz i w samo południe na Rynku w mieście postrzelajcie sobie z kapiszonów, bo tutaj jest artykuł dotyczący poważnego problemu i bytu naszego szpitala, a Ty sobie panie "beleco" jakieś partyjne prywatne wycieczki robisz, jakbyś był pępkiem świata i jakieś Twoje własne kompleksy w stosunku do pana Artura były dla całej naszej gminy najważniejsze. I jeszcze piszesz, że przynależność partyjna jest Tobie bez różnicy, to po co wytykasz kto sobie w radzie gdzie poszedł skoro to takie obojętne...W każdym razie zrób coś równie dobrego dla naszej społeczności (niczym ratowanie szpitala) i może wymyśl coś mądrego i wprowadź w życie, co ułatwi życie naszemu lokalnemu społeczeństwu, bo zajmowanie się sztucznymi problemami niczemu nie służy a zazdrość i chciwość to najgłupsze uczucie jakie Tobie towarzyszy, bo nic to Ci i tak nie da i nie wzbogaci, a tylko się irytujesz i męczysz uczuciem negatywnym, które każdego dnia coraz bardziej pożera Ciebie od środka. W każdym bądź razie pobawcie się w honorowy pojedynek na Rynku w samo południe to i może widzowie przyjdą i znowu będziesz pępkiem świata - tym razem na żywo i w realu a nie wirtualnie :P :-* Jakby co to trzymam kciuki za wygranego!!!! A ja wolę kibicować w tym momencie naszemu szpitalowi, by udało się go uratować oraz by osoby prowadzące ten szpital, które doprowadziły go do takiego momentu, by poniosły konkretną odpowiedzialność, a nie, że kolesiostwo z powiatu i z gminy będzie kryło te osoby aby nie odpowiedziały za tą katastrofę!!!
beleco
+5

beleco

Szanowny Panie Arturze,Rafale Kamiński rzeczywiście jest pan tylko członkiem rady nadzorczej Radia Opole, fucha jak to fucha nieźle płatna ok.4 tyś. PLN. Zdecydowanie i stanowczo odrzucam pańskie sugestie jakoby wszystko, co zostało napisane i dotyczące pana osoby, to obrzucanie błotem i oszczerstwami. Nie od dziś wiadomo,że najlepszą obroną jest atak i pan to czyni. Nie ingerowałem , nie ingeruje w pana prywatne życie i nie jestem zainteresowany działalnością prywatnej firmy zatrudniającej 25 pracowników. Podziwiam moc sprawczą szeregowego radnego i "filantropa"
Zapewne lobbingiem nazwie pan rozróbę w Radzie Miejskiej i zmianę jej prezydium na swoich kolesi?
Czy należało robić zamieszanie dla pośpiewania sobie na sesji RM Hymnu Narodowego? Argumenty jakie pan przedstawił na odwołanie Prezydium RM to jedna z tych propagandowych gadek dla ciemnego ludu.
W poniedziałkowym spotkaniu w sekretariacie szpitala niech wezmą udział osoby do tego upoważnione, moja osoba do takich się nie zalicza i ... nie jestem zwolennikiem/czką PO-PSL .
Pozdrawiam
cdn.
sokoleoko

sokoleoko

Cytuję widzeciemność:
Cytuję TakoRzecze:
to że głuchołaski szpital jest w takiej sytuacji to jest wina odpowiedzialnych za niego a nie Warszawy...jakoś inne tego typu szpitale i w mniejszych miejscowościach działają, bo mają dobrych gospodarzy, a u nas odpowiedzialni za ten szpital doprowadzili go do tego momentu krytycznego i gdyby nie szum medialny to dawno by go cichaczem zamknęli a teren wraz z budynkami dyskretnie po znajomości swojemu kolesiostwu by sprzedali, tak jak to robiono do tej pory w chorej III RP. Każdy kto choć trochę ma czynne i prawidłowo działające szare komórki w mózgu to wie dobrze, że takich instytucji nie zamyka się w jeden dzień. Na ten moment krytyczny skutecznie przez poprzednie miesiące i lata zapracowali odpowiedzialni za niego!!! I dobrze wiedzieli, że kadra się wykrusza, to zamiast wcześniej szukać nowego personelu medycznego to sobie niektórzy z odpowiedzialnych na urlop pojechali, byle tylko wszystko się je.ło. A teraz wielce krokodyle łzy wylewane i szukanie winnych wszędzie wokół tylko nie u siebie!!! I gdy jest już w sumie katastrofa to teraz dopiero zaczynają wielce się ogłaszać i szukać personelu, a dobrze wiemy że jak nie zdążą znaleźć zanim stary personel odejdzie (a to już niebawem) to się wszystko rypnie i prowadzący ten szpital po cichu będą zacierać ręce, że osiągnęli to co od dawna chcieli, bo nikt komu zależy na firmie nie doprowadziłby do takiej krytycznej sytuacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd, wielki wstyd tym marnym gospodarzom, którzy do tego doprowadzili i powinni oni być wytykani palcami jako społeczne fajtłapy a nie jeszcze przytakiwania i przyjacielskie poklepywania się jakby byli ludźmi sukcesu, a są po prostu marnymi ludźmi, których działalność negatywnie po raz kolejny odbiła się na naszych mieszkańcach i turystach do nasz przyjeżdżających, którzy czasem także potrzebują fachowej opieki medycznej!!! Jest to przykre, ale prawdziwe!!!!! Jakby normalnie działał samorząd gminny i powiatowy jako organ dbający o dobro społeczności lokalnej, to już dawno by złożyli zawiadomienia do prokuratury o działalność na szkodę "firmy" i na szkodę mieszkańców naszej gminy a zarazem powiatu!!! Ale chyba ciężko egzekwować i wymagać od kogoś z kim się jest kumplem itd.


komentarz odpowiedni do aktualnej sytuacji i chorych układów

Zgadzam się!!! A co do niepotrzebnej sprzeczki na tym forum między panem Arturem i nijakim "beleco" to choć nie interesują mnie barwy polityczne, to chciałem zaznaczyć, że ubliżanie panu Arturowi nie ma sensu, bo nie o to w sprawie tego szpitala chodzi!!! Za klęską tego szpitala nie stoją kolory partyjne, bo nazwa jakiejkolwiek partii jest moralnie i etycznie czymś obojętnym, ale stoją konkretne nazwiska osób prowadzących ten szpital i to za nich trzeba się zabrać, bo jak widać przez ostatnie lata zamykania poszczególnych oddziałów szpitalnych itp. to te osoby się wyjątkowo nieudolnie nie popisały!!!
ArturRafałKamiński
-2

ArturRafałKamiński

Pani/Panie beleco,

proszę publicznie nie kłamać! Nie jestem członkiem zarządu w Radiu Opole! Proszę też nie sugerować, że ktoś coś mi za darmo dał. Pracuję we własnym rodzinnym przedsiębiorstwie i sam na siebie zarabiam od wielu lat, nikt za darmo niczego mi nie dał, a wręcz przeciwnie, razem z rodziną musimy zarobić na siebie i dajemy dobrze płatną pracę dla 25 osób! To Pani/Pan co chwile ze swoimi "kolegami" plecie głupoty w komentarzach na mój temat. Jestem radnym powiatu nyskiego, a powiatem rządzi PSL-PO-SLD, czyli zapewne Pani/Pana partyjni koledzy i to oni odpowiadają za obecną sytuację w naszym głuchołaskim szpitalu, a nie ja. Ja, jako radny, mogę wnioskować, zgłaszać problemy i propozycje ich rozwiązania, a także lobbować za dobrymi rozwiązaniami, co często czynię. W ramach moich "kompetencji", jak Pani/Pan to ujęła/ujął - tak, napiszę Pani/Panu, o co zabiegałem u Wojewody Opolskiego i w opolskim NFZ dla głuchołaskiego szpitala i co udało się osiągnąć:

1) Nadwykonania za 2017 dla głuchołaskiego szpitala zostały zapłacone w 100%, co znacząco poprawiło wynik finansowy szpitala za 2017.
2) Reumatologia z dobrze płatnym kontraktem z NFZ, ostatecznie trafi do Głuchołaz, co wzmocni finansowo i organizacyjnie nasz szpital.
3) Byłem inicjatorem wchłonięcia przez głuchołaski szpital ZOLu działającego w Głuchołazach na ul. Parkowej 9, którego właścicielem jest województwo opolskie, jednak PO-PSL rządzące województwem, nie wyraziło zgody. Ten ZOL ma wysoki kontrakt, generuje duże zyski i byłby kolejnym elementem wzmacniającym nasz szpital finansowo i organizacyjnie, jako całość, jeden silny podmiot medyczny w Głuchołazach, a nie dwa oddzielne podmioty.

Rozumiem, że Pani/Pan może mnie nie lubi, opcja polityczna może nie pasować, ale proszę choć o odrobinę szacunku i wstrzemięźliwości w ciągłym obrzucaniu mnie błotem, oszczerstwami i kłamstwami. Jestem cały czas na miejscu, w Głuchołazach, w mojej gminie, przed nikim się nie chowam i nie uciekam, piszę pod własnym nazwiskiem, bo się go nie wstydzę i o to samo proszę Panią/Pana.

A jeżeli Pani/Panu naprawdę zależy na głuchołaskim szpitalu, a nie tylko obrzucaniu mnie błotem, to zapraszam już w Poniedziałek (19.03.2018) o godz. 10:00 rano do sekretariatu w głuchołaskim szpitalu, gdzie odbędzie się Rada Społeczna ZOZu w Głuchołazach, gdzie pomoże nam Pani/Pan w ratowaniu przed problemami naszego szpitala. Do zobaczenia w Poniedziałek!

Łączę szczere pozdrowienia,
Radny Powiatu Nyskiego,
Artur Kamiński.


Cytuję beleco:
Odczekali kilka tygodni i rozpisali poszukiwania, tylko po to żeby mieć alibi.
Biedaki szukali ale nie było chętnych. Nadszedł już czas aby Starosta Nyski przefarbował kapelusze,które tak lubi, na kolor purpurowy, załatwił komże dla sekretarza i oficjalnie reprezentował interesy kościelne.
Gdzie jest reprezentant nie najlepszej ,miejscowej zmiany radny powiatowy, płatny członek zarządu Radia Opole,członek rady nadzorczej Azoty Kędzierzyn , Pan Artur Kamiński? Jego kompetencje nie ograniczają się chyba do rozrabiackich inicjatyw co tygodniowego głoszenia głupstw?
widzeciemność
+1

widzeciemność

Cytuję TakoRzecze:
to że głuchołaski szpital jest w takiej sytuacji to jest wina odpowiedzialnych za niego a nie Warszawy...jakoś inne tego typu szpitale i w mniejszych miejscowościach działają, bo mają dobrych gospodarzy, a u nas odpowiedzialni za ten szpital doprowadzili go do tego momentu krytycznego i gdyby nie szum medialny to dawno by go cichaczem zamknęli a teren wraz z budynkami dyskretnie po znajomości swojemu kolesiostwu by sprzedali, tak jak to robiono do tej pory w chorej III RP. Każdy kto choć trochę ma czynne i prawidłowo działające szare komórki w mózgu to wie dobrze, że takich instytucji nie zamyka się w jeden dzień. Na ten moment krytyczny skutecznie przez poprzednie miesiące i lata zapracowali odpowiedzialni za niego!!! I dobrze wiedzieli, że kadra się wykrusza, to zamiast wcześniej szukać nowego personelu medycznego to sobie niektórzy z odpowiedzialnych na urlop pojechali, byle tylko wszystko się je.ło. A teraz wielce krokodyle łzy wylewane i szukanie winnych wszędzie wokół tylko nie u siebie!!! I gdy jest już w sumie katastrofa to teraz dopiero zaczynają wielce się ogłaszać i szukać personelu, a dobrze wiemy że jak nie zdążą znaleźć zanim stary personel odejdzie (a to już niebawem) to się wszystko rypnie i prowadzący ten szpital po cichu będą zacierać ręce, że osiągnęli to co od dawna chcieli, bo nikt komu zależy na firmie nie doprowadziłby do takiej krytycznej sytuacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd, wielki wstyd tym marnym gospodarzom, którzy do tego doprowadzili i powinni oni być wytykani palcami jako społeczne fajtłapy a nie jeszcze przytakiwania i przyjacielskie poklepywania się jakby byli ludźmi sukcesu, a są po prostu marnymi ludźmi, których działalność negatywnie po raz kolejny odbiła się na naszych mieszkańcach i turystach do nasz przyjeżdżających, którzy czasem także potrzebują fachowej opieki medycznej!!! Jest to przykre, ale prawdziwe!!!!! Jakby normalnie działał samorząd gminny i powiatowy jako organ dbający o dobro społeczności lokalnej, to już dawno by złożyli zawiadomienia do prokuratury o działalność na szkodę "firmy" i na szkodę mieszkańców naszej gminy a zarazem powiatu!!! Ale chyba ciężko egzekwować i wymagać od kogoś z kim się jest kumplem itd.


komentarz odpowiedni do aktualnej sytuacji i chorych układów
juz
+5

juz

Cytuję juz:
oto prawdziwe oblicze obiecanego przez rządzących wspaniałego kapitalizmu a tymczasem jeden wielki syf i brak opieki dla chorych. PRL to były piękne czasy[/q[quote name="biała kiełbasa"]a dzisiaj na przychodni wisi kartkas,że nieczynne bo lekarz chory... i szukaj pomocy człowieku gdziekolwiek chcesz.

napewno przyjmuje w domu jakiś kapitalistyczny lekarz, który w progu skroi cię na 150 zł
beleco
+4

beleco

Odczekali kilka tygodni i rozpisali poszukiwania, tylko po to żeby mieć alibi.
Biedaki szukali ale nie było chętnych. Nadszedł już czas aby Starosta Nyski przefarbował kapelusze,które tak lubi, na kolor purpurowy, załatwił komże dla sekretarza i oficjalnie reprezentował interesy kościelne.
Gdzie jest reprezentant nie najlepszej ,miejscowej zmiany radny powiatowy, płatny członek zarządu Radia Opole,członek rady nadzorczej Azoty Kędzierzyn , Pan Artur Kamiński? Jego kompetencje nie ograniczają się chyba do rozrabiackich inicjatyw co tygodniowego głoszenia głupstw?

  DO GÓRY

Przeczytaj także: