Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
20180309 145045 hdr
 Nie dowiemy się już dzisiaj, kto był odpowiedzialny za rozniesienie ulotek dotyczących promocji i informacji na terenie gminy. Urząd już zamknięty. Ale zapewne w poniedziałek w urzędzie zostaną wyciągnięte wnioski. W temacie tego, jak to gminne ulotki na śmietnisku wylądowały. Jak to się stało, że ulotki nie zostały rozniesione, tylko trafiły do pudła a dziś walały się przy ul. Powstańców. Kto rok temu miał roznieść te ulotki? Ze zdjęć w powiększeniu widać, że reklama "Kropki" dotyczyła festiwalu XI, a więc z roku 2017. Ulotki dotyczące rewitalizacji odnoszą się zaś do tego programu (link). Oto, co stało się z ulotkami dotyczącymi informacji mieszkańców o rewitalizacji w części miasta i letniej imprezy - Festiwalu Kropka. Co się stało i dlaczego ulotki wylądowały pod krzakami? Dlaczego dopiero teraz? Gdzie przeleżały tak długi okres czasu?

Zdjęcia otrzymaliśmy przed chwilą od anonimowej czytelniczki za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej. Czytelniczce dziękujemy i prosimy o kontakt. Czeka mały portalowy gadżet do odbioru. 

Czytelniczka oprócz zdjęć pisze za pośrednictwem naszej aplikacji: 

Na takie coś natknęłam się koło budki dróżnika. Chyba ktoś miał rozreklamować miasto roznosząc ulotki. Takiej reklamy jednak nam nie trzeba, śmieci i tak dużo leży na ulicach. Osoba odpowiedzialna za te ulotki powinna zostać rozliczona z takiego bałaganiarstwa. Rzeczy zebrałam i jako, że były już zniszczone położyłam w pudle na jednym ze śmietników na Powstańców.

20180309 14504620180309 145046Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Komentarze

Kris

Kris

Na "Kropce" były rozdawane folderki. Były dostępne dla każdego. Nie sądzę aby je ktoś miał roznosić?!?!?. Uważam , że już rozpoczęła się kampania obrzucania g...m wszystkich i wszystkiego. To jest może i prymitywne ale działa a to się liczy w takiej akcji. Ulotki blisko rok już nieaktualne dopiero teraz porozrzucane ????. Propaganda dobra dla naiwnych he he he.
ktoś
-1

ktoś

A może to czytelniczka przetrzymała w domu i przy okazji robienia porządków wyrzuciła, a zdjęcie to chęć zaistnienia.
blask migdały
+1

blask migdały

Co tam, najważniejsze że za swoją promocję, na zlecenie burmistrza, radny Migdał dostał order. Jak radziecki oficer dumnie pierś wypinał. Oh jakie to piękne widowisko za pieniądze podatnika! Wzruszyłam się jak się dowiedziałam, naprawdę.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: