Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 9144
 - Planujemy oddanie do użytku tężni końcem marca lub już w kwietniu - mówi nam dziś wicestarosta, Piotr Wożniak.  - Wszystko zależy od pogody. Gdy tylko będzie wiosenna pogoda planujemy oficjalnie oddać do użytku mieszkańcom naszą inwestycję. - Pierwsze testy działania z wodą przeprowadziliśmy jeszcze w listopadzie. Tężnia jest gotowa do działania. Pozostało jeszcze otoczenie konstrukcji. Dookoła ma się  zazielenić, znikną pozostałości po budowie  - informuje wicestarosta. 

Tężnia, która kosztowała  800 tysięcy będzie jednym z elementów terapii dla kuracjuszy z problemami kardiologicznymi i oddechowymi. Ale nie będzie otwarte tylko dla pacjentów pobliskiego szpitala. Każdy, kto zechce skorzystać z budowli i pooddychać solanką może skorzystać z walorów, jakie daje konstrukcja. 

Foto: W grudniu, dzięki pozowleniu, mogliśmy wejść na szczyt tęźni. 

img_9064img_9066img_9067img_9070img_9076img_9077img_9082img_9083img_9084img_9085img_9087img_9088img_9090img_9091img_9092img_9094img_9096img_9097img_9098img_9099img_9100img_9101img_9102img_9104img_9106img_9107img_9108img_9115img_9116img_9117img_9119img_9121img_9122img_9123img_9124img_9125img_9128img_9134img_9135img_9136img_9137img_9138img_9139img_9140img_9142img_9143img_9144


Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

GGG

GGG

Cytuję biała kiełbasa:
Cytuję mieściuch:
Cytuję biała kiełbasa:
Cytuję Mieściuch:
tężnia jest spoko, będzie działać niczym magnes na turystów, tylko dobrze należy rozpowszechnić fakt jej istnienia w Głzy,

turyści będą przyjeżdżać do Głzy i robić sweet focie na szczycie tężni,

pytanie do GO, kiedy dalsza część inwestycji w parku zdrojowym? był kiedyś w GO projekt rozbudowy tegoż parku o drewniane mosty spacerowe nad promenadami i uliczkami, muszę przyznać, że wyglądało to majestatycznie, sam bym przyjechał do Głzy gdybym nie był jego mieszkańcem, pochodzić po parkach,

tężnia, wyremontowany Górny staw, amorek, ukończony projekt parku w zdroju (drewniane mosty), most huśtany, kościółek św Anny na Górze Chrobrego, szlaki na Górze Chrobrego, aleja spacerowa w zdroju, podświetlana Grota (światła obecnie nie działają), złote ścieżki, basen z widokiem na góry, wyremontowana "Muszla", rynek, Kościół, mury obronne, wieża basztowa, to wizytówka naszego miasta,


jest czym przyciągnąć dziesiątki tysiące turystów go Głzy, nawet zagranicznych, jednak należy zrobić profesjonalne zdjęcia i dobrze rozreklamować nasze miasto w sieci, hajs będzie się zgadzał,

nie ma profesjonalnej strony internetowej o walorach i atrakcjach turystycznych naszego miasta dla potencjalnych klientów,


rozumiem,że kolega mieszka w Głuchołazy,zakupy robi w biedronka w niedzielę chodzi do Kościół i ukończył szkoła podstawowa...


hehe, mieszkam w Głuchołazach, robię zakupy w biedronce, chodzę do Kościoła w niedzielę, i ukończyłem szkołę podstawową, a co w czym masz problem?

no właśnie... podstawową.Zgaduj dalej...


Jak tak dalej pójdzie i "wypowiadać " się będą same jałopy, to szkoda będzie na te strony wchodzić. Żałosne te myślenie nie gramatyczne.
irek

irek

Cytuję po uj:
A po uj nam to to cuś ?
Inwestycja za 800 tys., ja p...dolę, to już nie ma na co wydawać pieniędzy ?
Tacy jesteśmy doinwestowani, że możemy wyrzucać pieniądze w błoto ?
Jak na to patrzę to widzę Wielkiego Słomianego Misia - bo publiczne pieniądze kradnie się najłatwiej.

Dokładnie tak 800 tysięcy poszło bo tężnai musiała by być minimum 100 krotnie większa aby sprawowała swoją funkcje!
biała kiełbasa
+1

biała kiełbasa

Cytuję mieściuch:
Cytuję biała kiełbasa:
Cytuję Mieściuch:
tężnia jest spoko, będzie działać niczym magnes na turystów, tylko dobrze należy rozpowszechnić fakt jej istnienia w Głzy,

turyści będą przyjeżdżać do Głzy i robić sweet focie na szczycie tężni,

pytanie do GO, kiedy dalsza część inwestycji w parku zdrojowym? był kiedyś w GO projekt rozbudowy tegoż parku o drewniane mosty spacerowe nad promenadami i uliczkami, muszę przyznać, że wyglądało to majestatycznie, sam bym przyjechał do Głzy gdybym nie był jego mieszkańcem, pochodzić po parkach,

tężnia, wyremontowany Górny staw, amorek, ukończony projekt parku w zdroju (drewniane mosty), most huśtany, kościółek św Anny na Górze Chrobrego, szlaki na Górze Chrobrego, aleja spacerowa w zdroju, podświetlana Grota (światła obecnie nie działają), złote ścieżki, basen z widokiem na góry, wyremontowana "Muszla", rynek, Kościół, mury obronne, wieża basztowa, to wizytówka naszego miasta,


jest czym przyciągnąć dziesiątki tysiące turystów go Głzy, nawet zagranicznych, jednak należy zrobić profesjonalne zdjęcia i dobrze rozreklamować nasze miasto w sieci, hajs będzie się zgadzał,

nie ma profesjonalnej strony internetowej o walorach i atrakcjach turystycznych naszego miasta dla potencjalnych klientów,


rozumiem,że kolega mieszka w Głuchołazy,zakupy robi w biedronka w niedzielę chodzi do Kościół i ukończył szkoła podstawowa...


hehe, mieszkam w Głuchołazach, robię zakupy w biedronce, chodzę do Kościoła w niedzielę, i ukończyłem szkołę podstawową, a co w czym masz problem?

no właśnie... podstawową.Zgaduj dalej...
mieściuch
-3

mieściuch

Cytuję biała kiełbasa:
Cytuję Mieściuch:
tężnia jest spoko, będzie działać niczym magnes na turystów, tylko dobrze należy rozpowszechnić fakt jej istnienia w Głzy,

turyści będą przyjeżdżać do Głzy i robić sweet focie na szczycie tężni,

pytanie do GO, kiedy dalsza część inwestycji w parku zdrojowym? był kiedyś w GO projekt rozbudowy tegoż parku o drewniane mosty spacerowe nad promenadami i uliczkami, muszę przyznać, że wyglądało to majestatycznie, sam bym przyjechał do Głzy gdybym nie był jego mieszkańcem, pochodzić po parkach,

tężnia, wyremontowany Górny staw, amorek, ukończony projekt parku w zdroju (drewniane mosty), most huśtany, kościółek św Anny na Górze Chrobrego, szlaki na Górze Chrobrego, aleja spacerowa w zdroju, podświetlana Grota (światła obecnie nie działają), złote ścieżki, basen z widokiem na góry, wyremontowana "Muszla", rynek, Kościół, mury obronne, wieża basztowa, to wizytówka naszego miasta,


jest czym przyciągnąć dziesiątki tysiące turystów go Głzy, nawet zagranicznych, jednak należy zrobić profesjonalne zdjęcia i dobrze rozreklamować nasze miasto w sieci, hajs będzie się zgadzał,

nie ma profesjonalnej strony internetowej o walorach i atrakcjach turystycznych naszego miasta dla potencjalnych klientów,


rozumiem,że kolega mieszka w Głuchołazy,zakupy robi w biedronka w niedzielę chodzi do Kościół i ukończył szkoła podstawowa...


hehe, mieszkam w Głuchołazach, robię zakupy w biedronce, chodzę do Kościoła w niedzielę, i ukończyłem szkołę podstawową, a co w czym masz problem?
biała kiełbasa
-2

biała kiełbasa

Cytuję Mieściuch:
tężnia jest spoko, będzie działać niczym magnes na turystów, tylko dobrze należy rozpowszechnić fakt jej istnienia w Głzy,

turyści będą przyjeżdżać do Głzy i robić sweet focie na szczycie tężni,

pytanie do GO, kiedy dalsza część inwestycji w parku zdrojowym? był kiedyś w GO projekt rozbudowy tegoż parku o drewniane mosty spacerowe nad promenadami i uliczkami, muszę przyznać, że wyglądało to majestatycznie, sam bym przyjechał do Głzy gdybym nie był jego mieszkańcem, pochodzić po parkach,

tężnia, wyremontowany Górny staw, amorek, ukończony projekt parku w zdroju (drewniane mosty), most huśtany, kościółek św Anny na Górze Chrobrego, szlaki na Górze Chrobrego, aleja spacerowa w zdroju, podświetlana Grota (światła obecnie nie działają), złote ścieżki, basen z widokiem na góry, wyremontowana "Muszla", rynek, Kościół, mury obronne, wieża basztowa, to wizytówka naszego miasta,


jest czym przyciągnąć dziesiątki tysiące turystów go Głzy, nawet zagranicznych, jednak należy zrobić profesjonalne zdjęcia i dobrze rozreklamować nasze miasto w sieci, hajs będzie się zgadzał,

nie ma profesjonalnej strony internetowej o walorach i atrakcjach turystycznych naszego miasta dla potencjalnych klientów,


rozumiem,że kolega mieszka w Głuchołazy,zakupy robi w biedronka w niedzielę chodzi do Kościół i ukończył szkoła podstawowa...
Mieściuch
-1

Mieściuch

tężnia jest spoko, będzie działać niczym magnes na turystów, tylko dobrze należy rozpowszechnić fakt jej istnienia w Głzy,

turyści będą przyjeżdżać do Głzy i robić sweet focie na szczycie tężni,

pytanie do GO, kiedy dalsza część inwestycji w parku zdrojowym? był kiedyś w GO projekt rozbudowy tegoż parku o drewniane mosty spacerowe nad promenadami i uliczkami, muszę przyznać, że wyglądało to majestatycznie, sam bym przyjechał do Głzy gdybym nie był jego mieszkańcem, pochodzić po parkach,

tężnia, wyremontowany Górny staw, amorek, ukończony projekt parku w zdroju (drewniane mosty), most huśtany, kościółek św Anny na Górze Chrobrego, szlaki na Górze Chrobrego, aleja spacerowa w zdroju, podświetlana Grota (światła obecnie nie działają), złote ścieżki, basen z widokiem na góry, wyremontowana "Muszla", rynek, Kościół, mury obronne, wieża basztowa, to wizytówka naszego miasta,


jest czym przyciągnąć dziesiątki tysiące turystów go Głzy, nawet zagranicznych, jednak należy zrobić profesjonalne zdjęcia i dobrze rozreklamować nasze miasto w sieci, hajs będzie się zgadzał,

nie ma profesjonalnej strony internetowej o walorach i atrakcjach turystycznych naszego miasta dla potencjalnych klientów,
biała kiełbasa
-4

biała kiełbasa

Cytuję po uj:
A po uj nam to to cuś ?
Inwestycja za 800 tys., ja p...dolę, to już nie ma na co wydawać pieniędzy ?
Tacy jesteśmy doinwestowani, że możemy wyrzucać pieniądze w błoto ?
Jak na to patrzę to widzę Wielkiego Słomianego Misia - bo publiczne pieniądze kradnie się najłatwiej.

po uj cię matka urodziła???
po uj
+2

po uj

A po uj nam to to cuś ?
Inwestycja za 800 tys., ja p...dolę, to już nie ma na co wydawać pieniędzy ?
Tacy jesteśmy doinwestowani, że możemy wyrzucać pieniądze w błoto ?
Jak na to patrzę to widzę Wielkiego Słomianego Misia - bo publiczne pieniądze kradnie się najłatwiej.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: