Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
dyrektorzy
Wczorajszego dnia minął termin składania kopert z kandydaturami do konkursu na stanowisko dyrektora szkół SP1 i SP2. Kandydaci, którzy złożyli swe kandydatury są znani w Głuchołazach. Nie możemy podać nazwisk ale napiszemy jedynie, że w mieście głośno już od tego, kto kandyduje do każdej ze szkół. Do szkoły Podstawowej nr 1 jest tylko jedna koperta.  Tak więc tu nie ma tajemnicy, że tym jedynym kandydatem jest Piotr Kędroń, dotychczasowy dyrektor tej szkoły. Sam dyrektor potwierdził nam jeszcze dwa tygodnie temu, że będzie kandydował. Brak kontrkandydatów oznacza, że jego kandydatura jest tak "mocna", że ktoś, kto stanie w szranki przed kilkunastoosobową komisją jest raczej bez szans. 

Ciekawie zapowiada się walka o stanowisko dyrektora w SP2. Tu do konkursu stanęły dwie osoby. Obecna Dyr. PSP 2, Elżbieta Kozdraś rezygnuje z ubiegania się o stanowisko. I tu także nie będzie tajemnicą, kto stanął do konkursu. O tym mówi się w szkole, jak i wśród zainteresowanych szkolnictwem w gminie osób. Od ponad dwóch tygodni w giełdzie nazwisk pojawiają się dwaj kandydaci: Dotychczasowy nauczyciel tej szkoły oraz Dyrektor jednego z gimnazjum w Głuchołazach i to właśnie te osoby złożyły swe koperty. 

Kto będzie dyrektorem poznamy 2 marca. Nowi dyrektorzy zostaną wyłonieni przez komisję złożoną z przedstawicieli rodziców, związków zawodowych, kuratorium, nauczycieli szkoły  i gminy. 

Na zdjęciu obecni dyrektorzy: po lewej dyr. PSP1, Piotr Kędroń, po prawej: SP2, Elżbieta Kozdraś.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Komentarze

niunia
+1

niunia

oczym wy mowicie to najwiekszy pepla w gminie jeszcze nie skoncza rozmawiac a juz cale miasto wie.ja go widze na stanowisku tarcia chrzanu.
Lucek
-1

Lucek

Cytuję Zakalec:
Sorki, ale, jeżeli sp2 przejdzie do sp3? To co? Dwie dyrektorki będą miały 2 gabinety czy p. Ela wróci do nauczania początkowego? Czy też obie, przemiłe Panie będą dzieliły ze sobą 1 gabinet? Jakoś trudno mi pogodzić te dwa temperamenty.


Niedobry termin na konkursy dyrektorskie. Najpierw należy rozstrzygnąć siatkę szkół, by wiedzieć, ilu ma być dyrektorów. Ale w Głuchołazach, jak zwykle, wszystko idzie po omacku. Na posiedzeniach rozpatrują sprawy tak mało istotne dla nas rodziców, że aż żal słyszeć i patrzeć na ten bajzel.
Janusz
-2

Janusz

Najlepszym kandydatem na dyrektora byłby doktór wszelakich nauk, Słońce Gminy, odwieczny przyszły niedoszły burmistrz z SLD, wszak zna on wszelkie bolączki szkół i jak można sie spodziewać recepty na nie
Krzysiek
-7

Krzysiek

Mi osobiście jededen człowiek i jedna "partia" też obrzydła...ale gdy na lokalnym terenie jest człowiek który działa z sercem i młodzierz go lubi,zawsze znajdzie się ktoś kto "Ptaka" nie polubi ...taki poprostu "wróbelek Elemelek"
Aga B.
+18

Aga B.

Cytuję Krzysiek:
Grzegorz Ptak byłby najlepszym dyrektorem SP nr 1,szkoda że nie kandyduje,ale zdecydowanie lepszy byłby z niego burmistrz ,bo obecny się "zasiedział"....no ale nie można być wszędzie :oPtak to już mi z lodówki wychodzi. Wszędzie ptak, ptak, ptak. Ptak kupił to, zrobił tamto. Jakby inni nic nie robili. Bo on ze swoich pieniędzy. Inne kluby też ze swoich - uzbieranych od członków czy sponsorów. Bo nie mają pensji radnego.

Ciekawe czy na sesji jest tak samo aktywny i dużo działa jak na Fejsie. Co otworze fb to ptak. Obrzydł już ludziom jak kiedyś Birtniczuk, i to wyjdzie na jego niekorzyśc.
Krzysiek
-17

Krzysiek

Grzegorz Ptak byłby najlepszym dyrektorem SP nr 1,szkoda że nie kandyduje,ale zdecydowanie lepszy byłby z niego burmistrz ,bo obecny się "zasiedział"....no ale nie można być wszędzie :o
Zakalec

Zakalec

Sorki, ale, jeżeli sp2 przejdzie do sp3? To co? Dwie dyrektorki będą miały 2 gabinety czy p. Ela wróci do nauczania początkowego? Czy też obie, przemiłe Panie będą dzieliły ze sobą 1 gabinet? Jakoś trudno mi pogodzić te dwa temperamenty.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: