Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 0041
Jak dziewięciolatka narysowała słoneczko - które wygrało w konkursie na symbol Orderu Uśmiechu. Wówczas była mieszkańcem Głuchołaz. Dziś nie mieszka już w naszym mieście, ale z sentymentem wraca do czasów swojej młodości. Dziś Ewa Chrobak otrzymała inny symbol Głuchołaz - Głuchołaską Kozę, słynną statuetkę przyznawaną od 24 lat.  Zdumioną Panią Ewę poprosiliśmy o komentarz. Zdumienie tym większe, że zupełnie nie spodziewała się tej nagrody. Jak nam powiedziała, statuetka będzie stać na honorowym miejscu w jej domu, w Hiszpanii. To kolejna statuetka, która będzie sławiła nasze miasto poza granicami kraju. 

img_0028img_0041img_0045img_0046img_9939img_9949

Srebrna Głuchołska Koza została przyznana Tadeuszowi Widziszowskiemu, trenerowi MUKS Chrobry Basket. Trener jak zwykle zajęty - tym razem na wyjeździe do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie jutro seniorki rozgrywają ważny mecz. W jego imieniu statuetkę odebrała żona, Beta Widziszowska. 

img_0110img_0149img_0169img_0175
Poniżej galeria pozostałych nominowanych osób. Trzeba dodać, że sama nominacja to duże wyróżnienie i symbol uznania dla działalności takiej osoby czy instytucji. 

img_0006img_0017img_0046img_0062img_0064img_0083img_0110img_0132img_0142img_0179img_0184img_0187img_0191img_0195img_0196img_9838img_9839img_9841img_9846img_9858img_9859img_9860img_9863img_9876img_9878img_9885img_9903img_9905img_9926img_9937img_9939img_9949img_9962img_9984Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Komentarze

zoj

zoj

za co Chrobak dostała kozę??????? Paranoja ludzieeee, ona na to nie zasługuje, kiedyś cos tam wymysliła i na tym koniec. Co za babsztyl, spytajcie czemu i z kim mieszka w Hiszpanii
Józwa
+1

Józwa

Cytuję Józio:
Cytuję alicyrk:
Gala super,tylko dlaczego kozy wręczał baran?. spiritus movens ostatniej rozróby w Radzie Miejskiej. To indywiduum ,źle się kojarzy.Odpowiednio ucharakteryzowany , za sierotkę mógł co najwyżej wręczać czekoladę.
W TPG nie ma już już lepszego kandydata na prowadzącego imprezę?
Skoro był "prowadzący" ,domyślam się ,był także prowadzony czyt. Lord Farquaad , a Misiewicz?


Biedny, wiecznie zmęczony Pan Baran powinien już dawno wnuki bawić.


Jak nie dopuścimy do rządów w radzie miasta ludziom, którzy maja swoje miejsca pracy w innych zakładach, usuniemy tych, którzy maja ustalone prawo do emerytury, to znajdziemy trochę pieniędzy dla potrzeb miasta.
Jagoda
+1

Jagoda

Cytuję Elżbieta:
Cytuję Widz:
Gala nagród za 2017 rok, a nagrodę dostała osoba, która zrobiła coś x lat temu a 50 lecie tego jest w roku 2018... no cóż fajna "Nagroda za 2017 rok"


Ot, kolejne potknięcie władzy.


A, ja, 50 lat temu miałam 14 lat....czy należy mi się jakaś za to nagroda? Proszę o mnie pamiętać, przy kolejnych rozdaniach. Dziękuję
Sidło
+2

Sidło

Cytuję halina:
Cytuję Zenon Martyniuk:
Statuetka kozy straciła swój urok i czar teraz jest to zabawa pseudo elyt i wręczana wedle swoich niejasnych kryteriów. Można robić wiele ale nie być po myśli kapitule i nie być nominowany. Kolejnym przykładem jest wycofanie portalu z kozy internetowej. Gdzie ludzie wybierali i mieli realny wpływ na wybór. Nie kapituła za zamkniętymi drzwiami.

TPG od lat przyznaje swoją nagrodę ; wybór nie jest łatwy ale dzięki tej nagrodzie dowiadujemy się o wielu ciekawych osobach w naszej gminie ; każde wyróżnienie jest miłe ; kandydatury zgłaszają mieszkańcy ; posiedzenia TPG są otwarte więc przyjdź a nie pisz o pseudo elitach ; możesz wymyślić i ustanowić własną nagrodę i wtedy zobaczysz czy to jest łatwe .


"Wybór nie jest łatwy" A któż to pisze? Wystarczy przyczynić się do czynnego udziału w życiu miasta i gminy......i wybór nie będzie trudny. Tarchała? Raba? Oprócz drobnego sponsoringu nie zaistniali w naszym życiu w ogóle !!! skąd więc pomysł na nagradzanie? Przekręt kolejny.
Elżbieta
+4

Elżbieta

Cytuję Widz:
Gala nagród za 2017 rok, a nagrodę dostała osoba, która zrobiła coś x lat temu a 50 lecie tego jest w roku 2018... no cóż fajna "Nagroda za 2017 rok"


Ot, kolejne potknięcie władzy.
Miśka
+4

Miśka

Cytuję halina:
Cytuję Zenon Martyniuk:
Statuetka kozy straciła swój urok i czar teraz jest to zabawa pseudo elyt i wręczana wedle swoich niejasnych kryteriów. Można robić wiele ale nie być po myśli kapitule i nie być nominowany. Kolejnym przykładem jest wycofanie portalu z kozy internetowej. Gdzie ludzie wybierali i mieli realny wpływ na wybór. Nie kapituła za zamkniętymi drzwiami.

TPG od lat przyznaje swoją nagrodę ; wybór nie jest łatwy ale dzięki tej nagrodzie dowiadujemy się o wielu ciekawych osobach w naszej gminie ; każde wyróżnienie jest miłe ; kandydatury zgłaszają mieszkańcy ; posiedzenia TPG są otwarte więc przyjdź a nie pisz o pseudo elitach ; możesz wymyślić i ustanowić własną nagrodę i wtedy zobaczysz czy to jest łatwe .


Sorki, czy na prawdę tak trudno powiedzieć o osobach, których widać na terenie miasta i gminy? Którzy, nawet rok rocznie powinni dostawać taka nagrodę, bo o nich słychać i widać. Taką osobą jest p. Widziszowski. Świetny trener, znający się na rzeczy nauczyciel młodego pokolenia. A reszta?( No może oprócz p. Kukli). Poza dobrze wykonującą praca, pewnie nie shańbili się niczym więcej. A za dobrze wykonywaną prace, maja godną zapłatę. I na tym koniec. "Nagrody" to coś dużo więcej, niż dobrze wykonywana praca. Więc, moim zdaniem daleko tym przydzieląjcym nagrody do zasług, które powinny być widoczne na każdym kroku.
Kumpel
+7

Kumpel

Sorki, a kto to jest Kapinos? Jakoś nie mogę go dołożyć do żadnej pożytecznej imprezy w mieście. Kiedy poznać można na waszych stronach klasyfikacje i punkty zebrane przez nominowanych?
Józio
+11

Józio

Cytuję Widz:
Gala nagród za 2017 rok, a nagrodę dostała osoba, która zrobiła coś x lat temu a 50 lecie tego jest w roku 2018... no cóż fajna "Nagroda za 2017 rok"


Czy w Głuchołazach nie ma ludzi, którzy zasługują na nagrodę za pracę na rzecz miasta w 2017r.? Jak to się dzieje, że nic nie robiąca dobrego, przez ostatni rok, dla miasta osoba - właśnie ją otrzymuje? To jakieś przekręty...
Józio
+6

Józio

Cytuję alicyrk:
Gala super,tylko dlaczego kozy wręczał baran?. spiritus movens ostatniej rozróby w Radzie Miejskiej. To indywiduum ,źle się kojarzy.Odpowiednio ucharakteryzowany , za sierotkę mógł co najwyżej wręczać czekoladę.
W TPG nie ma już już lepszego kandydata na prowadzącego imprezę?
Skoro był "prowadzący" ,domyślam się ,był także prowadzony czyt. Lord Farquaad , a Misiewicz?


Biedny, wiecznie zmęczony Pan Baran powinien już dawno wnuki bawić.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: