FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Dzień Kobiet

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 0041
Jak dziewięciolatka narysowała słoneczko - które wygrało w konkursie na symbol Orderu Uśmiechu. Wówczas była mieszkańcem Głuchołaz. Dziś nie mieszka już w naszym mieście, ale z sentymentem wraca do czasów swojej młodości. Dziś Ewa Chrobak otrzymała inny symbol Głuchołaz - Głuchołaską Kozę, słynną statuetkę przyznawaną od 24 lat.  Zdumioną Panią Ewę poprosiliśmy o komentarz. Zdumienie tym większe, że zupełnie nie spodziewała się tej nagrody. Jak nam powiedziała, statuetka będzie stać na honorowym miejscu w jej domu, w Hiszpanii. To kolejna statuetka, która będzie sławiła nasze miasto poza granicami kraju. 

img_0028img_0041img_0045img_0046img_9939img_9949

Srebrna Głuchołska Koza została przyznana Tadeuszowi Widziszowskiemu, trenerowi MUKS Chrobry Basket. Trener jak zwykle zajęty - tym razem na wyjeździe do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie jutro seniorki rozgrywają ważny mecz. W jego imieniu statuetkę odebrała żona, Beta Widziszowska. 

img_0110img_0149img_0169img_0175
Poniżej galeria pozostałych nominowanych osób. Trzeba dodać, że sama nominacja to duże wyróżnienie i symbol uznania dla działalności takiej osoby czy instytucji. 

img_0006img_0017img_0046img_0062img_0064img_0083img_0110img_0132img_0142img_0179img_0184img_0187img_0191img_0195img_0196img_9838img_9839img_9841img_9846img_9858img_9859img_9860img_9863img_9876img_9878img_9885img_9903img_9905img_9926img_9937img_9939img_9949img_9962img_9984Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Józwa
+1

Józwa

Cytuję Józio:
Cytuję alicyrk:
Gala super,tylko dlaczego kozy wręczał baran?. spiritus movens ostatniej rozróby w Radzie Miejskiej. To indywiduum ,źle się kojarzy.Odpowiednio ucharakteryzowany , za sierotkę mógł co najwyżej wręczać czekoladę.
W TPG nie ma już już lepszego kandydata na prowadzącego imprezę?
Skoro był "prowadzący" ,domyślam się ,był także prowadzony czyt. Lord Farquaad , a Misiewicz?


Biedny, wiecznie zmęczony Pan Baran powinien już dawno wnuki bawić.


Jak nie dopuścimy do rządów w radzie miasta ludziom, którzy maja swoje miejsca pracy w innych zakładach, usuniemy tych, którzy maja ustalone prawo do emerytury, to znajdziemy trochę pieniędzy dla potrzeb miasta.
Jagoda

Jagoda

Cytuję Elżbieta:
Cytuję Widz:
Gala nagród za 2017 rok, a nagrodę dostała osoba, która zrobiła coś x lat temu a 50 lecie tego jest w roku 2018... no cóż fajna "Nagroda za 2017 rok"


Ot, kolejne potknięcie władzy.


A, ja, 50 lat temu miałam 14 lat....czy należy mi się jakaś za to nagroda? Proszę o mnie pamiętać, przy kolejnych rozdaniach. Dziękuję
Sidło
+2

Sidło

Cytuję halina:
Cytuję Zenon Martyniuk:
Statuetka kozy straciła swój urok i czar teraz jest to zabawa pseudo elyt i wręczana wedle swoich niejasnych kryteriów. Można robić wiele ale nie być po myśli kapitule i nie być nominowany. Kolejnym przykładem jest wycofanie portalu z kozy internetowej. Gdzie ludzie wybierali i mieli realny wpływ na wybór. Nie kapituła za zamkniętymi drzwiami.

TPG od lat przyznaje swoją nagrodę ; wybór nie jest łatwy ale dzięki tej nagrodzie dowiadujemy się o wielu ciekawych osobach w naszej gminie ; każde wyróżnienie jest miłe ; kandydatury zgłaszają mieszkańcy ; posiedzenia TPG są otwarte więc przyjdź a nie pisz o pseudo elitach ; możesz wymyślić i ustanowić własną nagrodę i wtedy zobaczysz czy to jest łatwe .


"Wybór nie jest łatwy" A któż to pisze? Wystarczy przyczynić się do czynnego udziału w życiu miasta i gminy......i wybór nie będzie trudny. Tarchała? Raba? Oprócz drobnego sponsoringu nie zaistniali w naszym życiu w ogóle !!! skąd więc pomysł na nagradzanie? Przekręt kolejny.
Elżbieta
+3

Elżbieta

Cytuję Widz:
Gala nagród za 2017 rok, a nagrodę dostała osoba, która zrobiła coś x lat temu a 50 lecie tego jest w roku 2018... no cóż fajna "Nagroda za 2017 rok"


Ot, kolejne potknięcie władzy.
Miśka
+4

Miśka

Cytuję halina:
Cytuję Zenon Martyniuk:
Statuetka kozy straciła swój urok i czar teraz jest to zabawa pseudo elyt i wręczana wedle swoich niejasnych kryteriów. Można robić wiele ale nie być po myśli kapitule i nie być nominowany. Kolejnym przykładem jest wycofanie portalu z kozy internetowej. Gdzie ludzie wybierali i mieli realny wpływ na wybór. Nie kapituła za zamkniętymi drzwiami.

TPG od lat przyznaje swoją nagrodę ; wybór nie jest łatwy ale dzięki tej nagrodzie dowiadujemy się o wielu ciekawych osobach w naszej gminie ; każde wyróżnienie jest miłe ; kandydatury zgłaszają mieszkańcy ; posiedzenia TPG są otwarte więc przyjdź a nie pisz o pseudo elitach ; możesz wymyślić i ustanowić własną nagrodę i wtedy zobaczysz czy to jest łatwe .


Sorki, czy na prawdę tak trudno powiedzieć o osobach, których widać na terenie miasta i gminy? Którzy, nawet rok rocznie powinni dostawać taka nagrodę, bo o nich słychać i widać. Taką osobą jest p. Widziszowski. Świetny trener, znający się na rzeczy nauczyciel młodego pokolenia. A reszta?( No może oprócz p. Kukli). Poza dobrze wykonującą praca, pewnie nie shańbili się niczym więcej. A za dobrze wykonywaną prace, maja godną zapłatę. I na tym koniec. "Nagrody" to coś dużo więcej, niż dobrze wykonywana praca. Więc, moim zdaniem daleko tym przydzieląjcym nagrody do zasług, które powinny być widoczne na każdym kroku.
Kumpel
+7

Kumpel

Sorki, a kto to jest Kapinos? Jakoś nie mogę go dołożyć do żadnej pożytecznej imprezy w mieście. Kiedy poznać można na waszych stronach klasyfikacje i punkty zebrane przez nominowanych?
Józio
+11

Józio

Cytuję Widz:
Gala nagród za 2017 rok, a nagrodę dostała osoba, która zrobiła coś x lat temu a 50 lecie tego jest w roku 2018... no cóż fajna "Nagroda za 2017 rok"


Czy w Głuchołazach nie ma ludzi, którzy zasługują na nagrodę za pracę na rzecz miasta w 2017r.? Jak to się dzieje, że nic nie robiąca dobrego, przez ostatni rok, dla miasta osoba - właśnie ją otrzymuje? To jakieś przekręty...
Józio
+6

Józio

Cytuję alicyrk:
Gala super,tylko dlaczego kozy wręczał baran?. spiritus movens ostatniej rozróby w Radzie Miejskiej. To indywiduum ,źle się kojarzy.Odpowiednio ucharakteryzowany , za sierotkę mógł co najwyżej wręczać czekoladę.
W TPG nie ma już już lepszego kandydata na prowadzącego imprezę?
Skoro był "prowadzący" ,domyślam się ,był także prowadzony czyt. Lord Farquaad , a Misiewicz?


Biedny, wiecznie zmęczony Pan Baran powinien już dawno wnuki bawić.
Jolka
+6

Jolka

Cytuję Zenon Martyniuk:
Statuetka kozy straciła swój urok i czar teraz jest to zabawa pseudo elyt i wręczana wedle swoich niejasnych kryteriów. Można robić wiele ale nie być po myśli kapitule i nie być nominowany. Kolejnym przykładem jest wycofanie portalu z kozy internetowej. Gdzie ludzie wybierali i mieli realny wpływ na wybór. Nie kapituła za zamkniętymi drzwiami.


Jak widzimy, wiele niedobrego dzieje sie za zamkniętymi drzwiami. No, ale wiadomo, kończy się kadencja "swoich" czas na liczenie głosów "za sobą" i przed "sobą".

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: