FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
termometr pixabay stevepbOd trzech tygodni trwa zwiększona rejestracja do przychodni "Eskulap". Chorych jest tak wielu, że telefoniczna rejestracja jest utrudniona. Wczoraj linia telefoniczna była ciągle zajęta przez osoby, które ciągle wiszą na linii czekając na połączenie. Przychodzą chorzy z grypą, przeziębieniami, chorobami płuc. 

 Podobnie jest w drugiej przychodni, "Przy Alei". Dodzwonienie się w poniedziałek do rejestracji chorego było niemożliwe. Linia była ciągle zajęta. A jak już udało się dodzwonić, to okazało się, że liczba zarejestrowanych chorych przekracza możliwości przychodni. 

Większość przypadków, jak dowiadujemy się z obu przychodni, to infekcje i grypa. Dotyczy to zarówno dorosłych jak i dzieci. Wśród dzieci jest tak dużo chorych, że rejestracja do pediatry jest niemożliwa, jeżeli nie zapiszemy się odpowiednio wcześniej. 

A tymczasem u naszych południowych sąsiadów panuje epidemia grypy, która już, od początku, zebrała śmiertelne żniwo 10 osób zmarłych na powikłania. Czy wirus dotarł już do Głuchołaz? Bardzo możliwe, choć nie ma na to dowodów, bo za zwiększoną zachorowalność może odpowiadać także pogoda. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: