Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

msw 2
Prawie 9 milionów z Unijnego Programu Infrastruktura i Środowisko otrzyma Szpital MSWiA w Głuchołazach. Dokładnie 8 mionów, 700 tysięcy zostanie wykorzystane na przebudowę 4 i 5 piętra oddziałów Chorób Płuc i Gruźlicy. Dwa ostanie piętra szpitala, w których leczona jest gruźlica i inne choroby układu oddechowego to jeden z oddziałów głuchołaskiego szpitala, w którym przebywają pacjencji nie tylko z Głuchołaz i Śląska Opolskiego, ale także przyjezdni z województw ościennych i całego kraju.  Pieniądze z projektu zostaną przeznaczone na przebudowę i zmianę organizacji oddziału Gruźlicy i Chorób Układu Oddechowego. Podpisy pod umowami złożyła dziś w Opolu złożyła Wiceminister Zdrowia, Józefa Szczurek-Żelazko. Inwestycja jest planowana do realizacji już w tym roku i potrwa do 2020. Zostaną dobudowane kolejne izolatki i gabinety zabiegowe. Powstanie więcej zamkniętych przestrzeni, izolujących od siebie zakaźnie chorych - mówi dla mediów w Opolu dyrektor szpitala, Mariusz Grochowski.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

tuio

tuio

Palikot...hahaha...to są jakieś jaja...przywoływać beznadziejnego polityka reprezentującego poziom co najwyżej rynsztoka co zresztą widać po tym jak skończył...hahaha...łatwo przyszło, łatwo poszło i dobrze że już ślad w polityce po nim zniknął, bo to dopiero był populizm i wulgaryzm w jednej osobie, który do niczego dobrego nie doprowadził tylko do degrengolady życia publicznego, tylko komuś z jego poziomem degrengolady mógł ten pan odpowiadać
Aliexpres
+6

Aliexpres

Cytuję Joker:
Janusz Palikot chcial te pieniadze unijne przeznaczyc np na kilka nowych maszyn czy tasm roboczych do prywatnej fabryki czy firmy(Ktore w efekcie dalyby kilkanascie nowych miejsc pracy) No tak bo lepiej za te unijne pieniadze robic remonty, elewacje czy malowac korytarze w szpitalach...

Dzieki temu jak wylądujesz w szpitalu nie bedziesz narzekać na warunki z czasów PRL tylko bedziesz wracał do zdrowia w normalnych, ludzkich warunkach. Skoro polityka Palikota Ci sie podobała to czemu sam nic nie robisz w tym kierunku żeby otworzyć fabrykę tylko krytykujesz?
Joker
-3

Joker

Janusz Palikot chcial te pieniadze unijne przeznaczyc np na kilka nowych maszyn czy tasm roboczych do prywatnej fabryki czy firmy(Ktore w efekcie dalyby kilkanascie nowych miejsc pracy) No tak bo lepiej za te unijne pieniadze robic remonty, elewacje czy malowac korytarze w szpitalach...
oki
+5

oki

no i fajnie...rządy się zmieniły to i prawie 9 mln dla szpitala MSWiA w Głuchołazach się znalazły...każda złotówka jest ważna dla każdego kawałka naszej gminy, bo rozwój na każdym froncie naszej gminy daje lepsze szanse na dalszy rozwój itd. Oby jak najwięcej milionów trafiało do naszej gminy na różnych dziedzinach naszego życia!!!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: