FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Jesień z Glucholazyonline!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

koza

Znamy już nominowanych do tegorocznej edycji Głuchołaskiej Kozy. Nominowani to te osoby bądź instytucje, które w szczególny sposób przyczyniły się do promocji gminy Głuchołazy lub swoją działalnością na rzecz gminy, zasłużyły na  statuetkę. W tym roku po raz kolejny zostały nominowane instytucję lub osoby, który otrzymały statuetkę Głuchołaskich Kozy w latach ubiegłych.  Nominowani do Głuchołaskiej Kozy:

 • Samodzielne Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Lesie,
 • Joanna i Eligiusz Jędrysek
 • Zespół ONigrek
 • Zofia Tarchała
 • Księgarnia Zbigniew Raba
 • Beata Puzia
 • Adam Dziurowski
 • Zygmunt Konieczny
 • Paweł Klimczak
 • Klub UKS Hattrick Głuchołazy
 • Damian Kampinos
 • Ewa Chrobak

Do Srebrnej Głuchołaskiej Kozy kapituła Towarzystwa Przyjaciół Głuchołaz nominowała:

 • Tadeusz Widziszowski
 • Schattdecor
 • Gminna Świetlica Socjoterapeutyczna przy PKPS
 • Renata Kukla

Uroczysta gala wręczenia statuetek 17 lutego, o godzinie 17-stej w Centrum Kultury. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie CK. 

Ankieta dostępna tutaj.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


2 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

zapytaj
+3

zapytaj

I to nas różni "Pytaj", że nikt z Hattricka żeby dorobić sobie legendę nie wypisuje ile razy spuścił "łomot" GKS-owi. Wręcz przeciwnie, od dwóch sezonów współpracujemy całkiem zgodnie z GKS i zapraszamy na nasze turnieje, jeżdżąc jednym transportem na inne. Życzymy chłopakom z GKS sukcesów i jeżeli będzie im się zdarzać częściej z nami wygrywać to będziemy im zwyczajnie gratulować i trenować dalej, żeby wygrywać kolejne mecze.
"Pytaj" przeżywasz jakieś frustracje, ale przecież wystarczyło zgłosić do Kozy GKS i zająć się promowaniem tej kandydatury - może w przyszłym roku. Nominacja to jeszcze nie Koza i może przypaść komuś innemu, kogo za godniejszego uzna kapituła - Hattrick się nie obrazi i dalej będzie robił swoje, a głosowanie internetowe to tylko zabawa, a że jest nas wielu i mamy rodziny i przyjaciół to i głosów sporo. Życzę ci "Pytaj" samych sukcesów, to może spadnie Ci trochę poziom żółci. Pozdrawiam wszystkich małych piłkarzy, niezależnie z jakiego klubu, nawet o zgrozo z poza gminy.
Pytaj
-3

Pytaj

Dlaczego hattrick ??? Tak samo mozna oddac na inny klub np GKS ZAKI i tak ci z hattricka dostaja lomot od kilku meczy statuetka nalezy sie temu komus kto przyczynilsie na rzecz gminy a co hattrick zrobil dla gminy w pilke gral hihi
Tomas
+6

Tomas

Hattrick na pewno zasługuje na KOZĘ! A dlaczego? Bo to nie zwykły klub sportowy nastawiony wyłącznie na osiąganie super wyników (które i tak mają), ale też szkoła tolerancji wobec słabszych (do klubu może się dostać każdy bez względu na umiejętności). Chłopcy nie tylko biegają po boisku, ale dzięki zaangażowaniu trenerów biorą udział w seansach filmowy czy różnych wystawach. Biorąc pod uwagę mizerne finanse w porównaniu z klubami z jakimi przychodzi im stawać w szranki, to wyniki są naprawdę imponujące. KOZA dla Hattricka!!!
ANDRZEJEK
+5

ANDRZEJEK

Brawo dla Hattricka .......... brawa należą się trenerom którzy wkładają dużo sił i zaangażowania w trenowanie młodych adeptów piłki możnej ..... brawa należą się tym młodym skrzatom ,,, żakom ,, tym starszym orlikom ,,, młodzikom ... juniorom .... wszyscy ONI doskonale bawią sie jednocześnie uczą sie wspólzawodnictwa , koleżeństwa i promują swój klub jak i nasz kochane Głuchołazy ... Ostatnio młodzi piłkarze odnoszą coraz wiecej sukcesów na boiskach Paczkowa , Otmóchowa , Nysy , Opola , Czestochowy , Wrocławia , Świdnicy , Żywca , i wielu innych miast . Chłopców z Hattricka poznało już wielu kolegów z innych klubów z praktycznie z całej polski od Jeleniej Góry ,Wrocławia do Warszawy i Białegostoku przez Poznań . Na duże uznanie zasługują również rodzice którzy dla swoich piłkarzy robią dużo dobrego angażując się w ich podróże kibicując IM ...... Brawo Hattrick ......
Tris
+1

Tris

To zdjęcie żywej kozy w nawiązaniu do niby to poważnej imprezy -nieco komiczne. Chyba że mamy jakąś glucholaska rase kóz... Ale przynajmniej humor mi się poprawił
Małgorzata
+8

Małgorzata

Może sie nie znam ale czy Hattrick nie pisze się "h" a nie "ch" ? Swój głos oddałabym właśnie na tych młodych, zdolnych chłopaków :)

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawiłem.

  DO GÓRY

Przeczytaj także: