Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

img 8724
 - Plotki o rzekomej sprzedaży są, jak widać po tym, co dzieje się w budynku Liceum Ogólnokształcącego - nieprawdziwe - mówi nam Piotr Woźniak, Wicestarosta Powiatu Nyskiego. Trwają prace nad modernizacją sanitariatów w budynku. Następnym etapem będzie remont dachów budynków przyległych do głównego budynku - tu może wicestarosta nie powiedział dokładnie, o jakie daszki chodzi, ale możemy się domyślać że m. in. ten na sali gimnastycznej.  To jeszcze nie koniec. Zaraz jak prace w łazienkach (koszt: 199 tysięcy złotych) skończy firma z Otmuchowa, do budynku wchodzi inna, która wykona prace malarskie i konserwacyjne ścian w salach lekcyjnych. Jeszcze później powiat zacznie prace rewitalizacyjne na boisku sportowym obok budynku. W tym roku już nie będzie prowadzona dalsza wymiana stolarki okiennej. Okna od strony parku zostaną wymienione najprawdopodobniej w roku przyszłym. 

Najważniejszą kwestią, która nas interesowała w rozmowie z wicestarostą jest to, kiedy w budynku ruszą lekcje. Jak powiedział nam Piotr Woźniak, być może do budynku wrócą uczniowie z budynku Zespołu Szkół już we wrześniu tego roku. Jednak ostateczna decyzja zostanie podjęta w powiecie w marcu.

Wraz z przeniesieniem szkoły, do gminy zostanie przekazany budynek Zespołu Szkół przy ul. Kaszubskiej.  

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Robert

Robert

To utrzymywanie liceum za nasze pieniądze już się opłaca? Po remoncie budynku nagle wszyscy zapragną wysyłać młodzież do liceum w Głuchołazach zamiast w Nysie czy Prudniku? Ciekawe.......
Jagoda
+1

Jagoda

Wreszcie jakaś pozytywna wiadomość dotycząca tej szkoły. Dziękujemy Panu Wożniakowi za dobre słowa ! Jak to dobrze, że Głuchołazy będą mogły pochwalić się kolejnym dobrym pomysłem na to przepiękne miasto ! Jeszcze tylko Zdrój, i miasto wróci do świetności. Oby tylko nikt nie chciał tych instytucji znowu sprzedać !

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: