Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Jesień z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
tauron
Do mieszkańców Głuchołaz, wzorem miast i wsi w całym kraju trafiają w zaadresowanych kopertach pisma, które nakłaniają do uaktualnienia swoich danych. Aktualizacja tych danych może i jest konieczna, ale to możecie równie dobrze zrobić w lokalnej siedzibie firmy.  Co zawiera koperta od firmy Tauron? Ważną informację. Tak ważną, że należy ją przeczytać. Ale dokładnie. Po przeczytaniu zajrzyjcie na drugą, dołączoną kartkę, gdzie macie formularz do wypełnienia. I tu zaczyna się szkopuł, bo wypełnienie pola TAK na wszystkie zgody oraz dodatkowo zaptaszkowania jednej z opcji poniżej a potem odesłanie formularza staje się wiążące dla operatora, co oznaczą, że własnie wyraziliśmy zgodę na realizację usług, które zaptaszkowaliśmy. O wątpliwej, zgodnej z prawem transparentności formularza może świadczyć fakt, że na dopiero na dole formularza znajdujemy ukryty napis: Jeżeli nie chcesz zaktualizować swoich danych, nie wypełniaj formularza. 

Nie zwracajcie uwagi na napisane pogrubioną czcionką w liście zdania: "musimy zaktualizować", czy "niezwłocznego odesłania". Odesłanie tego formularza jest dobrowolne i nie jest konieczne!

A co daje wypełnienie formularza? Otóż dostajemy niepowtarzalną okazję otrzymywania informacji o wyjątkowych promocjach, korzystnych promocjach a także o tym, że nasze dane trafią do partnerów firmy. Lista tych partnerów jest głęboko schowana na stronie operatora, ale są to firmy w tym linku.

Po co to pismo i formularz? Otóż Turon chce w sprytny sposób uzyskać nasze dodatkowe dane. Podobno w legalny sposób, choć nad tym już zastanawiają się prawnicy serwisu Niebezpiecznik. W tych pismach nie ma niczego, co musicie zrobić. Dlatego jeżeli nie potrzebujecie, nie odsyłajcie tych pism. Jeżeli już to zrobiliście - możecie wycofać zgody za pomocą instrukcji tutaj oraz formularza tutaj.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Martazzzz
-2

Martazzzz

Cytuję Gg:
Wyslalem to pismo ale wszedzie zaznaczylem NIE, co teraz?

też tak zrobiłam jak przeczytałam ilu bedę miala partnerów do codziennych rozmów z automatem w swiatki piatki i niedziele a zadnych aktualnosci się tam nie dopatrzyłam
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: