Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

IMG 9991Radny Ireneusz Sułek podczas ostatniej sesji zwrócił uwagę na problem na brak zasłoniętych toalet w przedszkolu numer 1 BAJKA w Głuchołazach. Radny przyznał, że chociaż prawo nie wymaga,  aby kabiny były zamykane, to jednak dla komfortu wypróżniania się dzieci, tak powinno być. - Może bowiem dojść do zaparć - argumentował radny. Posłuchaj wypowiedzi. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

glupi
+16

glupi

Cytuję Jessica:
Panie SUŁEK !!!!
Weź się Pan do roboty bo zasługuje Pan na kopa w dupę !!!!

Kto wam płaci za poruszanie tak ważnych tematów, wstyd !!!!


na kopa to zasługuje cały wydział oświaty i nadzorujący go burmistrz, Nie potrafią od tylu lat zapewnić w szkołach i przedszkolach normalnych toalet. Ciekawe czy pani naczelnik zamyka sobie kibelek czy wali przy otwartych drzwiach?
Ex radny
+21

Ex radny

Popieram radnego w 100%. Temat trudny, krępujący ale bardzo ważny. Jeżeli bezpieczeństwo naszych wnuków, dzieci dla niektórych tu osób nie jest ważne to ręce mi opadają. Czytałem że są dzieci które się wstydzą w obecności rówieśników załatwić i noszą w sobie kupkę aż do czasu wyjścia z przedszkola. Jeżeli takie mamy wc w tym przedszkolu to jest to skandal, że w XXI w. są jeszcze takie! A czy Ty jeden z drugim zamykasz się w kibelku? Po co? Sam sobie odpowiedz. Temat tak samo ważny jak równy chodnik czy nowa fontanna.
Jessica
-13

Jessica

Panie SUŁEK !!!!
Weź się Pan do roboty bo zasługuje Pan na kopa w dupę !!!!

Kto wam płaci za poruszanie tak ważnych tematów, wstyd !!!!
tadla
+20

tadla

A ja proponuje radnemu zając się tematem palenia tytoniu w tym przedszkolu. Ostatnio tam wchodziłem to papierochami w budynku śmierdziało. Wsytd!!!!!!
Niper
+5

Niper

Cytuję glupi:
A ja w pełni popieram radnego. Moje dzieci chodziły do tego przedszkola i dobrze wiem jak to wygląda. Fziewczynki proszą koleżanki, żeby je pilnowały, a jak nie mają kogo poprosić boją się iść do toalety. Taka toaleta w XXI w to wstyd. Jeszcze większy wstyd, że w takiej oczywistej sprawie interweniować musi radny. Czy nasi urzędnicy wiedzą jak wyglądają przedszkola w mieście? Może burmistrz wpadnie tam i zobaczy jak działają. Nie wystarczy raz do roku poczytać dzieciom bajkę.Wstydem gosciu to sa Glucholazy jako miasto rzadzone przez dziadow emerytow moherow,spoleczniakow i konfidentow a mlodziez musi stad wypadac za granice, wszystko po znajomosciach - robota, praca po znajomosci to normalna rzecz w tym miescie, a gdzie doswiadczenie i kwalifikacje z innej pracy? NIe! nie licza sie! bo kuzyn pracuje na montazu to przyjma mnie od razu po jego nawijce do majstra! Nawet kolejka do lekarza trzeba miejsce sobie zajac wczesniej bo musialem dziecko do przedszkola zaprowadzic a pozniej klotnie nad klotniami z innymi kolejkowiczami(srednia wieku ok 65 lat). Pilem ostatnio browara na lawce na koszyka w spokoju, nikogo nie wyzywalem i nikomu nie grozilem, pety do smietnika wyrzucalem a tu nagle Straz Miejska i mandat dostalem. Mam dosc tego Glucholaskiego Kurwidolka.
glupi
+14

glupi

A ja w pełni popieram radnego. Moje dzieci chodziły do tego przedszkola i dobrze wiem jak to wygląda. Fziewczynki proszą koleżanki, żeby je pilnowały, a jak nie mają kogo poprosić boją się iść do toalety. Taka toaleta w XXI w to wstyd. Jeszcze większy wstyd, że w takiej oczywistej sprawie interweniować musi radny. Czy nasi urzędnicy wiedzą jak wyglądają przedszkola w mieście? Może burmistrz wpadnie tam i zobaczy jak działają. Nie wystarczy raz do roku poczytać dzieciom bajkę.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: