FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.




25394950 1775337412772761 3240105543713776195 o
W dniu 16.12.2017r. odbył się Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym, którego organizatorem była Akademia Karate Głuchołazy. Już od początku imprezy towarzyszył nam św. Mikołaj, który będąc w drodze powrotnej na biegun północny postanowił spędzić z nami trochę więcej czasu i został z nami do samego końca turnieju. Mikołaj napisał list do dzieci, który odczytał i złożył na nasze ręce także wkrótce pojawi się na naszym portalu :-).



W tym dniu nikt nie był przegrany, ponieważ św. Mikołaj docenił zaangażowanie dzieci w starty i obdarował wszystkich prezentami a zawodników poza podium dodatkowo pamiątkowymi medalami. Na zawodników, którzy zaliczyli swoje starty czekały dodatkowe atrakcje takie jak przejażdżka segweyem, alko-gogle i inne.

25358668_1775345072771995_8464614761572905716_o25358672_1775337432772759_2298640463036918775_o25394616_1775337719439397_8689517003795378962_o25394635_1775339959439173_1716181369465785252_o25394639_1775341456105690_4022103921240284365_o25394661_1775340299439139_6338334870964694706_o25394818_1775427756097060_2950440418590099109_o25394950_1775337412772761_3240105543713776195_o25398062_1775340269439142_305739736210862978_o25398078_1775341129439056_678739988583828166_o25398113_1775339799439189_6123684991797178399_o25398121_1775341162772386_142690503617986832_o25398250_1775339996105836_8969195563128003633_o25398259_1775344239438745_652248737963057671_o25398309_1775427822763720_5445740679564111269_o25398382_1775343126105523_3139868581458178191_o25398401_1775337089439460_1502230920177474702_o25438586_1775340196105816_6212289934450090902_o25438639_1775427772763725_1335698843248542671_o25438844_1775340112772491_888606520696998048_o25438907_1775344529438716_3285747498742781108_o25439031_1775344302772072_4908115907722245976_o25440006_1775342712772231_6151011892355847439_o25440012_1775337656106070_3002940766397112718_o25440071_1775340042772498_5227137247001949125_o25440349_1775427789430390_5290241776096960301_o25440375_1775341422772360_6562436884979296887_o25487196_1775340236105812_7871930578085624862_o25487291_1775340186105817_4687657491150598190_o25487482_1775341539439015_1773528292138035673_o25487522_1775345662771936_167966170467943521_o25531901_1775427852763717_3095273421258550628_o25532046_1775341112772391_6745013391268569203_o25532081_1775339306105905_7440938075535651539_o25532103_1775337092772793_8171478939440072446_o25532212_1775340982772404_586891990527601683_o

Zawody rozpoczęliśmy od startów najmłodszej grupy przedszkolnej a następnie zawodnicy startowali w swoich kategoriach w konkurencjach: KIHON, KATA i KUMITE.

A teraz czas na podziękowania :-):
Dziękujemy obsłudze medycznej Pani Uli Ćwiek i Pani Iwonie Garnek za poczucie bezpieczeństwa.
Dziękujemy Rodzicom i sympatykom naszej Akademii za pomoc w organizacji turnieju.
Dziękujemy sędziom za sprawiedliwe wyniki.
Dziękujemy Dyrektorowi Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głuchołazach za udostępnienie hali.
Dziękujemy naszemu Trębaczowi Kamilowi Garnek.
Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszych sponsorach bez których ciężko byłoby zorganizować taką imprezę a wśród których możemy wymienić:
„Konstruktor” Grzegorz Gunia, Firma Hydrokal Krzysztof Kalisz , Autokosmetyka Perfect Krzysztof Sznajder, Motomaniak RR Używane Części MotocykloweKrogalDavart.plBanderoza i Rodzice :-)
Dziękujemy!

Zapraszamy do zapoznania z oficjalnymi wynikami:

konkurencja KIHON - 9kyu (ur. 2010 I młodsi)CHŁOPCY
I miejsce Dominik SUCHÁNEK
II miejsce Tomasz Pyrzyk
III miejsce Kami Jakowski
III miejsce Maciej Czerwiński

konkurencja KIHON - 9kyu (ur. 2011-2008)DZIEWCZĘTA
I miejsce Josefina Handlířová
II miejsce Maja Keler
III miejsce Róża Karvonen
III miejsce Amelia Danicka

konkurencja KATA - 9kyu (ur. 2010-2008)DZIEWCZĘTA
I miejsce Julia Pachura
II miejsce Aleksandra Beztroska
III miejsce Aleksandra Janicka
III miejsce Zuzanna Kalisz

konkurencja KIHON - 9kyu (ur. 2009, 2008)CHŁOPCY
I miejsce Kacper Orzeł
II miejsce Michał Majchrzak

konkurencja KATA - 9kyu (ur. 2009, 2008)CHŁOPCY
I miejsce Kacper Juraszek
II miejsce Szymon Ponikiewski
III miejsce Paweł Poręba

konkurencja KATA - 8kyu (ur. 2009, 2008)DZIEWCZĘTA
I miejsce Zosia Studzienna
II miejsce Jessica Jamróz

konkurencja KATA - 8kyu (ur. 2009, 2008)CHŁOPCY
I miejsce Kacper Duchnowski
II miejsce Piotr Grochoła
III miejsce Bartosz Zamojski
III miejsce Břetislav BARTOŇ

konkurencja KATA - 7kyu (ur. 2009, 2008)DZIEWCZĘTA
I miejsce Julia Bukowiec
II miejsce Oliwia Łydka
III miejsce Milena Wolak

konkurencja KUMITE - 7kyu (ur. 2009, 2008)DZIEWCZĘTA
I miejsce Oliwia Łydka
II miejsce Julia Bukowiec
III miejsce Milena Wolak

konkurencja KATA - 7kyu (ur. 2010, 2008)CHŁOPCY
I miejsce Tymoteusz Pyrzyk
II miejsce Wojciech Grocholski
III miejsce Marcel Szacmajer
III miejsce Jakub Loskot

konkurencja KUMITE - 7kyu (ur. 2010, 2008)CHŁOPCY
I miejsce Tymoteusz Pyrzyk
II miejsce Jakub Loskot 
III miejsce Marcel Szacmajer
III miejsce Wojciech Grocholski

konkurencja KATA - 9kyu (ur. 2007, 2006)DZIEWCZĘTA
I miejsce Zuzanna Nalepa
II miejsce Amelia Hotura
III miejsce Oliwia Łodziana

konkurencja KATA - 7kyu (ur. 2007, 2006)DZIEWCZĘTA
I miejsce Tereza KUBISZOVÁ
II miejsce Karolina JANEŠÍKOVÁ

konkurencja KUMITE - 7kyu (ur. 2007, 2006)DZIEWCZĘTA
I miejsce Tereza KUBISZOVÁ
II miejsce Karolina JANEŠÍKOVÁ

konkurencja KATA - 7kyu (ur. 2007, 2006)CHŁOPCY
I miejsce Daniel Zadrożny
II miejsce Adam SČENSNÝ
III miejsce Jan Handlířová
III miejsce Robert ŠKROCH

konkurencja KATA - 9kyu (ur. 2007, 2004)DZIEWCZĘTA
I miejsce Amelia Głąb
II miejsce Magdalena Klimasara

konkurencja KUMITE - 7kyu (ur. 2007, 2006)CHŁOPCY
I miejsce Robert ŠKROCH
II miejsce Daniel Zadrożny
III miejsce Adam SČENSNÝ
III miejsce Jan Handlířová

konkurencja KATA - 6kyu (ur. 2007, 2006)CHŁOPCY
I miejsce Dominik Garnek
II miejsce Anastasis-Ilias TILIOS
III miejsce Tomasz Pietrzykowski
III miejsce Tadeáš Muller

konkurencja KUMITE - 6kyu (ur. 2007, 2006)CHŁOPCY
I miejsce Tadeáš Muller
II miejsce Dominik Garnek
III miejsce Anastasis-Ilias TILIOS
III miejsce Tomasz Pietrzykowski

konkurencja KATA - 9kyu (ur. 2005, 2004)CHŁOPCY
I miejsce Michał Zamojski
II miejsce Pavel Svoboda
III miejsce Kevin HORÁK
III miejsce Jakub Gnatyk

konkurencja KATA - 8-7kyu (ur. 2005, 2004)CHŁOPCY
I miejsce Damian Jonarski
II miejsce Tomáš VELEBA
III miejsce Rafał Dąbrowski

konkurencja KUMITE - 8-7kyu (ur. 2005, 2004)CHŁOPCY
I miejsce Damian Jonarski
II miejsce Rafał Dąbrowski
III miejsce Tomáš VELEBA

konkurencja KATA - 6-5kyu (ur. 2005, 2004)DZIEWCZĘTA
I miejsce Angelika Hulbój
II miejsce Aleksandra Pietrzykowska
III miejsce Angelika Łankiewicz

konkurencja KUMITE - 6-5kyu (ur. 2005, 2004)DZIEWCZĘTA
I miejsce Angelika Hulbój
II miejsce Aleksandra Pietrzykowska
III miejsce Angelika Łankiewicz

konkurencja KATA - 6-5kyu (ur. 2005, 2004)CHŁOPCY
I miejsce Dominik Wenglarzy
II miejsce Samuel Ćwiek
III miejsce Patryk Olchawa
III miejsce Tymoteusz Kantyka

konkurencja KUMITE - 6-5kyu (ur. 2005, 2004)CHŁOPCY
I miejsce Samuel Ćwiek
II miejsce Dominik Wenglarzy
III miejsce Tymoteusz Kantyka
III miejsce Patryk Olchawa

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!
Zarząd AKG



Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: