Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat. 
Jesień z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
screenshot 20171208 215831
Własnie dziś zaprezentowano oficjalny teledysk Gminy Głuchołazy. Piosenkę skomponował i wykonuje zespół ONigrek, a teledysk zrealizowała Głuchołaska firma TER-FILM. Bardzo przydała nam do gustu piosenka, a wyjątkowo humorystycznie wygląda warszawski turysta, który przechadzając się po parku zdrojowym ze zdziwieniem spostrzega rozkładający sprzęt grający zespół. W roli turysty "ze stolycy" Marek Szymanowski, który z przewieszonym zabytkowym, polskim aparatem fotograficznym "Start" wypadł w roli turysty wyjątkowo przekonująco. Jak piszą twórcy, teledysk powstawał w przeciągu całego roku 2017. W filmie pokazano piękne zakątki miasta i znane mieszkańcom miejsca. 

Projekt wspierała finansowo gmina Głuchołazy, choć  nie tylko - część kosztów wziął na siebie zespół "ONigrek". 

Zapraszamy do obejrzenia. 

W utworze grają: Vocal - Monika Dźwigała, Sylwester Legut

Instr. klawiszowe - gościnnie Mateusz Dźwigała

Bass - Piotr Salkiewicz

Perkusja - Robert Nowak

Gitary - Sylwester Legut

Muzyka - ONigrek

Słowa - Sylwester Legut, Monika Dźwigała

Rejestracja nagrań: WaveArt Studio.

Realizacja filmu: Przemysław Miśniakiewicz TER-FILM http://www.ter-film.pl/

Specjalne podziękowania dla serdecznego kolegi Marka Szymanowskiego za udział w filmie - "Turysta z Warszawy".Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


3 Nie lubię0

Komentarze

ktoś
+1

ktoś

Dobrze piszesz.
Bo w Głuchołazach nikt jeszcze go nie znał.

Cytuję Realista:
Pan Marek ma taką historię że powinien już dawno się opowiedzieć na temat swojej pracy zawodowej ipolitycznej .bo jest osoba publiczną i ma kontakt z mlodzieża.Ale tak się stało że uważał że Glucholazy są miastem tak daleko od stolycy Polski że nikt nie bedzie się o to dopominał.Bo wiadomo kto jest burmistrzem.Jak można zatrudniać ludzi z czasów PRL ,Czekamy z nieciepliwością na kometarz dyr. GOSIR -u.
ktoś
+1

ktoś

Wcześniej był żołnierzem LWP, biorącym udział w stanie wojennym i damskim bokserem.

Cytuję jan 1:
Od paru lat Pan Marek Szymanowski pełni publiczne funkcje- jest dyrektorem GOSiR w Głuchołazach i sołtysem w Podlesiu, nadto często występuje na niniejszym portalu. Parę lat temu pojawił się w Głuchołazach nie wiadomo skąd? Proszę czytelników, a najlepiej samego Pana Marka Szymanowskiego o informację: czym się zajmował wcześniej zawodowo, gdzie pracował, jak przebiegała jego kariera zawodowa, jakie ma wykształcenie, jakie pełnił wcześniej funkcje, oraz jak to się stało, że trafił na naszą głuchołaską ziemię?
- Panie Marku, może tym razem, króciutko ;-) ?

Pozdrawiam serdecznie Pana Marka
Jan 1
Kris
+4

Kris

Teledysk jest formą promocji miasta , walorów turystycznych i wypoczynkowych . Turysta pijaczków widzi w każdym mieście czy wiosce. To nie jest domeną tylko Głuchołaz. Czepiacie się Pana Marka czy innych ludzi. Zadaj sobie pytanie co ja zrobiłem dla miasta dla otoczenia ? . Nauczyliście się biadolić i wyszydzać, potępiać i gnoić. Burmistrz zrobił wiele dla miasta, błędów nie robi ten co nić nie robi.Co zrobili poprzednicy ?, pisząc , warto się najpierw zastanowić ile w mojej wypowiedzi jest prawdy i ile złośliwości i jadu........ wesołych świąt i wyciszenia wewnętrznego dla lepszej introspekcji siebie samego.
do realista
+2

do realista

Co to są "ludzie z czasów PRL"? Co z nimi robić - wysyłać na Madagaskar, zamykać w obozach, czy może od razu do piachu? Z całą pewnością masz jakiś "fajny" pomysł. Osobiście znam mnóstwo osób, które żyły i pracowały w czasach PRL i są aktywne do dziś zawodowo i społecznie, pomagając min takim "miłośnikom logiki i języka polskiego" jak ty. Twoja składnia i ortografia dokładnie cię opisuje, a że masz sporo podobnych sobie kumpli, to z pewnością wyłapię wiele minusów.
Panie Marku poganiaj Pan dalej swoją karawanę, a pies niech sobie szczeka.
Realista
-2

Realista

Pan Marek ma taką historię że powinien już dawno się opowiedzieć na temat swojej pracy zawodowej ipolitycznej .bo jest osoba publiczną i ma kontakt z mlodzieża.Ale tak się stało że uważał że Glucholazy są miastem tak daleko od stolycy Polski że nikt nie bedzie się o to dopominał.Bo wiadomo kto jest burmistrzem.Jak można zatrudniać ludzi z czasów PRL ,Czekamy z nieciepliwościom na kometarz dyr. GOSIR -u.
głos w dyskusji
-1

głos w dyskusji

Proszę Państwa
Teledysk jest współfinansowany przez miasto i ma promować Głuchołazy, więc jeżeli kogoś dziwi, że ukazuje miasto w lekko przesadnie pozytywny sposób, to znaczy że wiedzę o promocji posiada wyłącznie z promocji w Netto na cukier. Proszę mi wierzyć, że każdą miejscowość można pokazać jako perłę lub szambo, to wyłącznie kwestia zlecenia. Teledysk spełnia rolę promocyjną, nawet jeżeli przesadza że wszędzie "wspaniali i uśmiechnięci ludzie", bo przecież na zewnątrz nie będziemy się chwalić, że głuchołazianie to w większości frustraci z forum.
P.S.
Panowie realizatorzy, chyba należałoby wspomnieć jakie dzieci wystąpiły w epilogu teledysku, bo było ich grubo ponad setka.
jan 1
+3

jan 1

Od paru lat Pan Marek Szymanowski pełni publiczne funkcje- jest dyrektorem GOSiR w Głuchołazach i sołtysem w Podlesiu, nadto często występuje na niniejszym portalu. Parę lat temu pojawił się w Głuchołazach nie wiadomo skąd? Proszę czytelników, a najlepiej samego Pana Marka Szymanowskiego o informację: czym się zajmował wcześniej zawodowo, gdzie pracował, jak przebiegała jego kariera zawodowa, jakie ma wykształcenie, jakie pełnił wcześniej funkcje, oraz jak to się stało, że trafił na naszą głuchołaską ziemię?
- Panie Marku, może tym razem, króciutko ;-) ?

Pozdrawiam serdecznie Pana Marka
Jan 1
Nienatemat
+7

Nienatemat

Cytuję jesio:
Czy w treści informacji nie powinno być "bardzo przypadła nam do gustu" bo "przydała" jakoś nie pasuje.pozdro.jesio :P


Apeluję: zatrudnijcie kogoś kto zna język polski i będzie Wam poprawiał Wasze "teksty"...
"CHODŹ nie tylko" ???!!!


Przepraszam. Pisane z telefonu (mamy specjalną aplikację dla redaktorów). Spawdzałem, jak widać, nie zauważyłem - klawiatura swype zrobiła psikusa. Poprawione, dziękuję.
Arek
+10

Arek

Nie wiedziałem że warszawski turysta przebiera się stary niemiecki uniform z regionu bawari i nosi stary aparat .. Ja widziałem z cyfrówką i w stroju z firmy renomowanych .
Wasza ciocia Genia
-5

Wasza ciocia Genia

Powtórzę pytanie z videoclipu... a ty kochasz swoje miasto...bo jeśli tak to zadbaj o nie, zadbaj o swoje podwórko, chodnik, dom, kamienice i wreszcie własne myślenie. Nie wiadomo kim byłby i jakie nazwisko nosił włodarz miasta bez twojego "kocham to miasto" nie uczyni z niego perełki. Pomóż jeśli chcesz, nie chcesz, nie przeszkadzaj...Nieporozumieniem w tym wszystkim jest to, że niektórzy przechodzą od dzieciństwa do starości bez osiągnięcia dojrzałości...
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: