Joomla Social Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Jesień z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 20171203 102420
Ślisko jak diabli - pisze nam czytelniczka, która przesyła zdjęcia przez aplikację mobilną. Ulica Powstańców Śląskich jak zwykle zresztą nie posypana i nie zabezpieczona. Zapewne takich ulic jest więcej. A pogoda nie rozpieszcza. Śnieg, który spadł w czwartek, za sprawą temperatur powyżej zera nieco się rozpuścił, by w nocy znów zamarznąć. img 20171203 102443
 Trywialny temat? Wcale nie - bo sezon na złamania i skręcenia nóg można uznać za otwarty. A według przepisów, za uszkodzenia ciała spowodowane zaniedbanym chodnikiem odpowiada właściciel posesji czy działki obok. Tylko co w przypadku ulicy Powstańców, gdzie graniczną, bezpośrednim terenem przyległym do chodnika jest ciek wodny zarządzany przez RZGW (od stycznia Wody Polskie)?Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

mex
+3

mex

Zamiast szukać właścicieli posesji proponuję władzom naszej gminy zacząć od siebie i odśnieżyć te chodniki, które podlegają miastu. Zresztą wydaje mi się. że ten chodnik na zdjęciu ma odśnieżać gmina, bo brak jest posesji przyległej bezpośrednio do chodnika. Nawet na moście nie dało się normalnie przejść podczas weekendu, bo wszędzie był lód. A zima dopiero się zaczyna. Ciekawa sprawa, że gmina nie ma pieniędzy na odśnieżanie a ponoć stać nas na krytą pływalnie. Przyda się podczas rehabilitacji po złamaniach kończyn.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: