Joomla Social Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Jesień z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
pierwszy snieg
Zgodnie z zapowiedziami synoptyków, do Głuchołaz zawitała zima. Od rana śniegu spadło na tyle, że śmiało można powiedzieć, że niezapowiedziana zima już rozgościła się w gminie. Prószyć może jeszcze do późnego wieczora,  z tym, że opady będą stopniowo malały.  Jak informuje Policja, na tą chwilę nie odnotowano żadnych kolizji czy problemów na drodze wynikających z opadów. Mokry, ciężki śnieg nie jest jeszcze powodem innych zagrożeń. Jeżeli coś zauważycie - informuje nas. Czekamy na zdjęcia przez onlinekontakt, aplikację mobilną, fb czy mail. 

Zima utrzyma się już do końca tygodnia. W poniedziałek nieco się ociepli, kolejne dni również mają być cieplejsze. Popadać może rankiem w sobotę a od poniedziałku możliwe przelotne opady śniegu. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

wiw
+1

wiw

Jestem pod wrażeniem. Artykuł merytorycznie napisany, przedstawiający suche fakty i dowody. Ktoś się chyba dokształcił lub zorientował , że charakter prześmiewczo - wyśmiewczy wraz z interpretacją przez pryzmat doświadczeń życiowych autora nikogo nie interesuje.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: