Joomla Social Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Jesień z Głuchołazyonline.com.pl
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 3493To pierwszy raz, nieco spontanicznie, ale jednak planowane. Mowa o Turnieju Gier Planszowych - wspólnej zabawie, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą spędzić czas razem. Bo co jest ważniejszego, niż rodzinne spędzanie czasu? Zmieniły się czasy. Kto pamięta lata 80-te, ten wie, jak kiedyś ważne były kontakty międzyludzkie i rodzinne. Ludzie się spotykali, często spontanicznie i bez planowania. Nie było tej pogodni za wszystkim. Rodzice mieli czas dla dzieci, dla sąsiadów i znajomych. Było po prostu prościej o wolny czas. Dziś, by spotkać się ze znajomymi, trzeba zaplanować wolny czas na to. Nie mamy czasu dla własnych dzieci, gnani wciąż obowiązkami. 

img_3470img_3476img_3478img_3480img_3481img_3485img_3489img_3493img_3495img_3497img_3499img_3501img_3502img_3503img_3509img_3513img_3523img_3524

Właśnie dlatego Ania Dorosz i Gosia Osiadły zaproponowały turniej, który na kilka godzin odciągnie zapracowanych, wiecznie zabieganych rodziców od pracy. W sobotę, 18 listopada każda rodzina mogła przyjść do CK, by razem spędzić czas na zabawie. I chodź to było pierwszy raz, i chodź nie było jeszcze wielu chętnych, to zabawa była przednia. 

Kalambury, czyli rysowanie lub pokazywanie przedmiotów i ich odgadywanie. Gry planszowe przyniesione i te specjalnie zakupione przez CK: Dobble, Rummikub, Kości, 5 sekund i wiele, wiele innych gier, które rodziny mogły wybrać dla siebie lub do gry między rodzinnej. Wspólnie spędzony czas dostarczył dużo radości rodzicom, jak i dzieciakom. 

Czy impreza się sprawdzi? Czy rodziny znajdą czas, by w sobotnie przedpołudnie przyjść do CK by razem się bawić? Zobaczymy. Pomysł w każdym razie w dzisiejszym czasie w sam raz, by oderwać ludzi od obowiązków. Odstresować i dać trochę radości. Dać w końcu trochę wspólnego czasu rodzicom i ich dzieciom. 

Organizatorzy planują na początek, by taka impreza odbywała się w jedną sobotę miesiąca. Kolejne spotkanie w grudniu - najprawdopodobniej 17 grudnia. Pomiędzy 11 a 13 godziną zapraszają całe rodziny do wspólnej, integracyjnej zabawy. 

Foto: Sebastian Batycki ©glucholazyonline.com.pl

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

MI

MI

Cytuję Tiooo:
A co miasto zapewnia rodziną z dziećmi??? Przepraszam pytanie powinno brzmieć co w ogóle miasto zapewnia mieszkancą??? Odpowiedź: NIC NIC NIC , sadzawkę zwaną basenem i Wielkie obietnice przed wyborami aby zamydlic swoje partactwo -małego ksieciunia- kryty basen:-) hahahaha oj mam nadzieję że służby odpowiednie będą miały co robić w naszym Pięknym:-) mieście a dokładnie w budynku na rynku.

A dlaczego Pani/Pana nie było na tym spotkaniu? Tak myślę ze nie było, skoro uważa Pan że miasto nic nie "daje". Jasne że wiele jest do zrobienia, poprawienia, albo nawet zrobienia inaczej. Ale mówienie "nic nie dają" jest niesprawiedliwe. Ja byłam z Córką i świetnie się bawiłyśmy. Dostałyśmy w zamian świetna zabawę, dużo śmiechu i nawet kawę czy herbatkę. Nie zawsze to co namacalne jest najważniejsze. Jeśli uczy Pan/Pani swoje dzieci że wszystko się należy to niestety współczuję ... A propo CZAS dany dzieciom od Rodziców też się należy ...
Tiooo
-1

Tiooo

A co miasto zapewnia rodziną z dziećmi??? Przepraszam pytanie powinno brzmieć co w ogóle miasto zapewnia mieszkancą??? Odpowiedź: NIC NIC NIC , sadzawkę zwaną basenem i Wielkie obietnice przed wyborami aby zamydlic swoje partactwo -małego ksieciunia- kryty basen:-) hahahaha oj mam nadzieję że służby odpowiednie będą miały co robić w naszym Pięknym:-) mieście a dokładnie w budynku na rynku.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: