×

Uwaga

SMTP Error: Could not authenticate.
Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

imageAnna Pabiś została nowym organizatorem wyborów Miss Polski Opolszczyzny. Anna Pabiś, głuchołazianka - II Wicemiss Polski 2013 roku, przyjęła propozycję od organizatora Miss Polski zajęcia się organizacją wyborów najpiękniejszych Polek naszego regionu. Zapowiada, że będzie to jedno z najlepszych i ważniejszych wydarzeń na Opolszczyźnie. 

Anna Pabiś przeszła każdy szczebel konkursu: casting, wybory regionalne, ćwierćfinał, półfinał i sam finał Miss Polski. Ma wiedzę opartą na własnym doświadczeniu. Cel ma jeden - zorganizować wybory regionalne na najwyższym poziomie, nie tylko pod względem organizacji, ale również pod względem uczestniczek konkursu.

 

- Jestem bardzo wymagającą i dokładną osobą - mówi. -  Czego się podejmuję, robię to w stu procentach. Już od pewnego czasu przygotowywałam się do tego wyzwania, jeździłam po całej Polsce przyglądając się regionalnym wyborom, by gala, która odbędzie się w przyszłym roku, została zorganizowana bezbłędnie.

 

Celem nowej organizatorki jest też otwarcie się na kandydatki z małych miejscowości. Chce je zachęcić do udziału w wyborach Miss Polski. - Jestem przekonana, że na Opolszczyźnie jest mnóstwo pięknych dziewczyn, które nie mają odwagi się zgłosić - dodaje - Chcę dać szansę dziewczynom z mniejszych miejscowości, ponieważ sama pochodzę z Głuchołaz i wiem jak trudno jest zdecydować się na taki krok. Mam w planach zorganizowanie kilku tzw. open castingów w miastach powiatowych.

 

Wybór organizatorów Miss Polski jest na pewno trafiony, bo nasza Wicemiss jest doskonale przygotowane do tej roli. Brała nie tylko udział w wyborach w kraju, ale też ma za sobą wybory międzynarodowe w Chinach oraz, w Malezji. - Chciałabym tę wiedzę móc dać dziewczynom, by nasze reprezentantki mogły przeżyć wszystkie te wspaniałe chwile - zaznacz. -  Aktualnie głuchołazianka pomaga obecnym finalistką Opolszczyzny, które reprezentować będą nasz region na Miss Polski Nastolatek i Miss Polski. - Udzielam im rad, jak odnaleźć się w nowej sytuacji, co robić, a czego się wystrzegać podczas zgrupowania - mówi. -  Organizuje im także kalendarz z wydarzeniami promocyjnymi w Opolu, angażując w rożne eventy i akcje charytatywne.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

glupi
-1

glupi

"Zapowiada, że będzie to jedno z najlepszych i ważniejszych wydarzeń na Opolszczyźnie."

Wybory miss prowadzone przez Annę Panić najważniejszym wydarzeniem na Ppolszczyżnie. Już dawno się tak nie ubawiłem.

Jaka będzie jutrzejsza wiadomość dnia? "Ania zjadła na śniadanie rogala"? "Ania kupiła w sklepie wodę mineralną"? Czekam niecierpliwie na kolejne newsy.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: