FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline

Sprawdź jakość powietrza

smog


Damrota
Jaki Pan, taki kram - mówi stare porzekadło. Chyba takiego brakuje na ulicy Damrota, którą regularnie zasypuje się kamieniem, po to,  by droga była znośna do przejścia i przejazdu. I tak regularnie łata się dziury, które wciąż wychodzą. A jak już się te dziury pojawią - to je kamieniem!I właśnie znów zapewne będzie akcja zasypywania dziur bo jak nam pisze przez aplikację mobilną Pan Dariusz, nawieziono kamienia.

Pan Darek wysyła nam zdjęcia. Pisze też:

 Wysyłam to zdjęcie dla informacji. Wczoraj nawieźli kamienia na ulice Damrota. Pewnie po to, żeby go rozsypać na drodze. Tylko ze to nic nie daje. Już było sypane wiele razy a i tak dziury się robią na drodze. Zastanawiam się czyj to był pomysł z tym kamieniem. Może ktoś z redakcji opisze problem na tej ulicy. Dziura na dziurze. Ciężko przejechać. A wystarczyło by zedrzeć stare, zasypać nowe, ubić porządnie i może wtedy miało by to sens.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

1 Nie lubię0

Komentarze

M
+3

M

Obok na zamkniętym osiedlu VIP "Glinianki" mieszka radny miejski z tego terenu . Mógł by się zainteresować ulicą przy której mieszka ale swoich butów tam nie pobrudzi bo ma ekstra wjazd w części gdzie jest jeszcze asfalt. Do dzieła radny tam też mieszkają Twoi wyborcy !

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: