-
Nadrzędna kategoria: Aktualności
-
Opublikowano: 19 czerwiec 2015
-
Poprawiono: 13 sierpień 2015
-
19 Cze 2015
-
Odsłony: 13594
(Artykuł przeczytasz w 3 - 5 minut)
Drodzy czytelnicy z gminy! W najbliższą niedzielę głosujemy w wyborach na Sołtysa i do Rady Sołeckiej. Wyboru dokonujemy godz. od 8 00 do 16 00. Poniżej lista kandydatów i liczba osób, które w danej miejscowości wybieramy do rady.
Świetlica w Konradowie
Kandydaci na Sołtysa:
Miąsko Agata Teresa
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
1. Fornalik Zbigniew Wiesław
2.Gunia Adrian Janusz
3.Jókowicz Grzegorz
4.Kubowicz Edward
5.Laskowski Tomasz Michał
6.Miąsko Łukasz Aleksander
7.Pach Beata Maria
8.Szczepaniak Artur
9.Szkuta Ryszard
10.Świątko Grzegorz Adam
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 8 osób.
świetlica w Sławniowicach
Kandydaci na Sołtysa:
Bryja Alicja Agnieszka
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Drobek Kamil Wojciech
- Gilewicz Lesław Krzysztof
- Gliniecki Jan Józef
- Górniak Małgorzata Maria
- Nejnarowski Bogusław Stanisław
- Pross Jacek Wojciech
- Pydych Mieczysław Wawrzyniec
- Rieger Waldemar Piotr
- Rusiński Ryszard Stanisław
- Szczegielniak Anna Liliana
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
świetlica w Biskupowie
Kandydaci na Sołtysa:
- Babiec Ryszard
- Żakon Dariusz Jan
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Chudoba Grzegorz Piotr
- Chwastyk Roman Zbigniew
- Drząszcz Jerzy Antoni
- Łodziana Bogdan Dariusz
- Pilipów Piotr Józef
- Twardela Ryszard Jan
- Tyszkowski Tadeusz
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 6 osób
Świetlica w Charbielinie
Kandydaci na Sołtysa:
- Mastyga Bogdan Ryszard
- Miksa Andrzej
- Zacharewicz Wiesława Zofia
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Alich Mirosław
- Dorosz Maciej
- Grocholski Jarosław Władyslaw
- Grubiak Benedykt
- Grűner Dorota
- Kuprianowicz Andrzej Waldemar
- Kuprianowicz Elżbieta Jolanta
- Maksymowicz Ryszard Stanisław
- Maksymowicz Tadeusz Edward
- Michalec Józefa
- Paluch Piotr Ryszard
- Racholska Danuta Krystyna
- Remiś Henryka
- Rzechółka Janina
- Sławek Krystyna Józefa
- Stadnik Eugeniusz
- Stadnik Piotr Krzysztof
- Zelek Wiesław Krzysztof
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 10 osób.
Szkoła Podstawowa w Gierałcicach
Kandydaci na Sołtysa:
- Dańków Jan
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Bernat Adam
- Bielakiewicz Monika Agnieszka
- Bryś Jolanta
- Grzegorzewska Bożena Ewa
- Kuźma Józef
- Wandzel Leon
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
Szkoła Podstawowa w Burgrabicach
Kandydaci na Sołtysa:
- Pydych Rafał Marek
- Solarz Zbigniew Antoni
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Bedrunka Józef
- Łodziana Antoni Ryszard
- Łodziana Joanna Katarzyna
- Matyjas Agata Beata
- Szul Stanisław
- Szewczyk Agata Elżbieta
- Tarnawska Grażyna Teresa
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 7 osób.
Szkoła Podstawowa w Polskim Świętowie
Kandydaci na Sołtysa:
Faliński Grzegorz Marek
Kandydaci na członka Rady Sołeckiej:
- Janus Damian
- Krzeszowska Izabela
- Kurowski Marek
- Pleszczak Szymon Jakub
- Rybak Roman
- Wierzchowski Kazimierz Franciszek
- Wronowiecki Piotr
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 7 osób.
Szkoła Podstawowa w Bodzanowie
Kandydaci na Sołtysa:
- Landwójtowicz Jerzy
- Rudnik Józefa Maria
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Augustyn Zbigniew Jan
- Augustynowicz Czesław Bogdan
- Janocha Łukasz Paweł
- Jaskólska Ewa
- Klein Halina Józefa
- Maślanka Barbara
- Podgórny Zbigniew
- Rudnik Józefa Maria
- Stępień Krystyna Janina
- Szeląg Wojciech Stanisław
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 10 osób.
Szkoła Podstawowa w Jarnołtówku.
Kandydaci na Sołtysa:
- Chwastyk Mieczysław
- Kowol Dawid Eliasz
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Chwastyk Wiesława
- Glomba Grażyna
- Łabaza Adam Wiesław
- Nowak Ewa
- Poręba Kazimiera
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
Świetlica w Markowicach
Kandydaci na Sołtysa:
- Grzywa Klaudia Paulina
- Stempin Bożena Mirosława
Kandydaci na członk&ów Rady Sołeckiej:
- Bilińska Barbara Maria
- Gruszecka Wanda
- Grzywa Klaudia Paulina
- Kowal Janusz
- Kujawski Maciej Tadeusz
- Laska Weronika Malwina
- Zieliński Jarosław Józef
- Żarów Anna
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
Świetlica w Suchej Kamienicy
Kandydaci na Sołtysa:
1. Skupień Mieczysław
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Daniel Beata Anna
- Grzyb Lucyna
- Kantyka Adam
- Kowalik Jolanta Maria
- Kurowski Kazimierz
- Skupień Krystyna
- Śliwa Krystyna
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 7 osób.
Świetlica w Nowym Lesie
Kandydaci na Sołtysa:
- Siemion Iwona Małgorzata
- Wilk Teresa Helena
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Bławicka Maria Teresa
- Bławicki Marian
- Bajak Leszek Stanisław
- Wilk Kazimierz Adam
- Wróbel Józefa
- Wróbel Piotr
- Żak Ewa Zofia
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 7 osób.
Szkoła Podstawowa w Starym Lesie
Kandydaci na Sołtysa:
Dyba Stanisław Piotr
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Burakowski Marcin Daniel
- Jankowicz Mateusz
- Kubasiak Henryk
- Wróbel Mateusz Rafał
- Zając Magdalena Teresa
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Pokrzywnej 72
Kandydaci na Sołtysa:
1. Poterała Maria
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
1.Cichuta Izabela Gabriela
2.Fiałkowski Artur Jan
3.Hebda-Szapowałow Wiktor
4.Maciuch Tadeusz
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 3 osoby.
Hotel Aspen , Podlesie 52 sala konferencyjna.
Kandydaci na Sołtysa:
- Szymanowski Marek Feliks
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Bicz Władysław Józef
- Kukuczka Wiktor
- Juszkiewicz Jerzy
- Podgórski Józef Dariusz
- Rożek Jerzy
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
świetlica w Wilamowicach Nyskich
Kandydaci na Sołtysa:
1. Rogucka Maria
Kandydaci na członków Rady Sołeckiej:
- Dołęga Anna
- Frąckowiak Emilia
- Grabowska Halina
- Kozak Anna
- Okapiec Krzysztof Stanisław
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
Szkoła Podstawowa w Nowym Świętowie
Kandydaci na Sołtysa
- Czerwińska Eleonora
Kandydaci do członków Rady Sołeckiej:
- Bezwerchny Piotr Krzysztof
- Gąsiorek Henryk Stanisław
- Papierowski Klaudiusz
- Świetlikowska Janina
- Święcicki Bogusław
W skład Rady Sołeckiej wybiera się 5 osób.
Dobry artykuł!0
Nie lubię0