Joomla Social Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Weekend z Głuchołazyonline.com.pl

Sondaże wyborcze.

  1. Sonda wyborcza SMS
  2. Sonda Internetowa
Jak oceniasz szanse kandydatów w walce o fotel Burmistrza?
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
Wszystkich głosów:
Pierwszy głos oddano::
Ostatni głos oddano::
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
predkosc
Skarżą się nam mieszkańcy Starego Lasu i Charbielina na motocyklistę, który nie zważając na przepisy ruchu drogowego szaleje po ulicach wioski budząc strach wśród mieszkańców. Najgorsze jest to, że drogami poruszają się piesi oraz, co gorsze,  dzieci idące do szkoły.  Na motocyklistę - wariata nie ma mocnych. Policja próbowała go ująć, ale bezskutecznie. Ostatnia próba skończyła się fiaskiem - motocyklista ominął radiowóz poboczem w czasie gdy policjanci zajechali mu drogę. Mieszkańcy wiedzą, kto szaleje po ulicach, ale nie mają dowodów, które pomogłyby policji unieszkodliwić motocyklistę. Tym bardziej, że sam pojazd (ścigacz) ma zakryte tablice rejestracyjne - przynajmniej tak mówi nam jeden z mieszkańców. 

Przejazd przez wieś - nagranie - czytelnik.

Nie ma siły na szaleńca - skarżą się mieszkańcy. Bezsilność jest tym bardziej denerwująca, że mieszkańcy wiosek wiedzą, kto stwarza niebezpieczeństwo na drodze z ograniczeniem prędkości do 40 km na godzinę.  

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Czterdzieści i 4
+1

Czterdzieści i 4

Wytłumaczcie mi jedno - dlaczego jadąc samochodem z dziurawym tłumikiem dostaje się mandat ale jadąc motocyklem, który warczy jak cała kolumna samochodów z dziurawymi tłumikami, już nie?
biała kiełbasa
+2

biała kiełbasa

Cytuję muminek:
Dzisiaj jechał przez Charbielin i wjechał na drogę do Głuchołaz, przejeżdżał wszelkie podwójne linie, mijał szereg samochodów...i pojechał. Wjechał w miast i miał co najmniej 120 na liczniku. Sprawa zgłaszana wielokrotnie.....i, co?

jak to co?! to co policja w naszym mieście najlepiej robi czyli... do umożenia!
muminek
+4

muminek

Dzisiaj jechał przez Charbielin i wjechał na drogę do Głuchołaz, przejeżdżał wszelkie podwójne linie, mijał szereg samochodów...i pojechał. Wjechał w miast i miał co najmniej 120 na liczniku. Sprawa zgłaszana wielokrotnie.....i, co?
yesyesyes
+1

yesyesyes

Cytuję knot:
Skoro jeżdżąc w ten sposób publicznie, że nie liczy się z życiem innych ludzi i swoim własnym także, to co za kłopot rozciągnąć linkę nad drogą i w odpowiednim momencie ją podnieść...łapiduchy z zakładu pogrzebowego się ucieszą, a dla mieszkańców znów nadejdzie wsi spokojna, wsi wesoła... :-* :P :lol:


hehehe...ciekawe trzeba przyznać :lol: :lol: :lol:
Miśka
+3

Miśka

A chodników nadal brak !!! I ktoś, kiedyś poniesie odpowiedzialność za ewentualny wypadek, nie daj Boże śmiertelny !!! Ten idiota jeździ też po drodze na trasie Głuchołazy-Charbielin. Ale, widocznie tak musi być, żeby wszystkiego nie widzieć!!!
janko
+9

janko

to zwykły burak,co nie wie jak zwrócić na siebie uwage. ale pomysł z rozciągniem linki przedni!
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: