FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
dscf9808
W czwartek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. W zasadzie to tylko formalność, o ile radni opozycji nie wpadną na pomysł storpedowania pomysłu. dscf9838
 Jedynym punktem sesji jest przystąpienie gminy Głuchołazy do partnerstwa w projekcie "Ochrona różnorodności biologicznej na terenie Subregionu Południowego" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego. Po przystąpieniu do projektu, na naszym terenie będzie można wyremontować za niewielkie pieniądze dość newralgiczny dla turystyki fragment spacerowy za "chatką". 

W ramach projektu za 912 tysięcy, z czego gmina pokryje jedynie 15% tej kwoty, możliwe będzie odbudowę alejki spacerowej wzdłuż rezerwatu "Las Bukowy", remont chodnika, nowe ścieżki granitowe, kanalizacja deszczowa, LED-owe oświetlenie i remont parkingu.

Szkoda, że chatka nadal ta sama. Opuszczona i głucho zamknięta. Przez pewien czas wystawiona na sprzedaż za 365 tysięcy, co nie wydaje się być ceną wygórowaną za wyremontowany obiekt. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Trioo
-7

Trioo

Chatka nie droga cena:-) ha ha co ty gościu piszesz . Dziś daje za nią 250 tyś od ręki burze i stawiam piękny obiekt kulinarny rozrywkowy tylko niech właściciel nie będzie zachlanny to zrobię z tego miejsca coś pięknego. Dziś mogę podpisać umowę zakupu.zreszta tak samo wygląda zakup działek od gminy ceny burmistrza doprowadzają mnie do łez że śmiech a później okazuje się że nic nie sprzedają a działki stoją zaciśnięte i straszą np obok papierki. Szczerze pan burmistrz i jego sitwa nic nie chcą zmienić w Głuchołazach. Inaczej ma się sprawa jego ludzi np zdrój i słynne miód malina :-) ludzie Głuchołazy umierają i wszyscy przykładamy do tego cegiełkę.
Lukas
+4

Lukas

Pomysł mi się podoba. Szkoda, że radni nie widzą problemu chorych drzew nad tą alejką jak i ścieżką powyżej ( nad chatką). Radziłbym zrobić najpierw przegląd tych drzew i ew. wycinkę tych,które zagrażają naszemu bezpieczeństwu. Nie raz na te alejki powaliły się już drzewa.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: