FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
amazon wearhouses wales1
Firma Amazon - największa firma zajmująca się handlem, obejmująca zasięgiem cały świat zawita do Głuchołaz w poszukiwaniu pracowników. Po tym, jak korporacja rekrutowała w Nysie i wielu innych miastach Opolszczyzny, teraz także i Głuchołazy zostały zauważone, jako potencjalne miasto, gdzie można znaleźć pracowników. Rynek pracy wciąż się poszerza, a ludzi naprawdę zaczyna brakować. To widać także w głuchołaskich przedsiębiorstwach, gdzie są trudności ze znalezieniem chętnego do pracy. Sytuacja dotyczy całego kraju, stąd poszukiwania pracowników przez firmę Amazon sięgają aż tak dalekich od Wrocławia zakątków najbliższych województw.

 Ponieważ firma ciągle się rozrasta wraz z powiększaniem się zbytu, poszukiwani są tzw. pickerzy - czyli pakowacze paczek. Praca polega na pakowaniu przesyłki i jej adresację. Praca nie jest wymagająca, przebiega też w przyjaznej i wesołej atmosferze - korporacja dba o samopoczucie pracownika, atmosferę i komfort pracownika. Miejsce pracy to Bielany Wrocławskie. Firma zapewnia bezpłatny dowóz pracowników i wyżywienie  - obiad kosztuje złotówkę. 

Firma oferuje ponadto:

 - atrakcyjne wynagrodzenie

 - opieka medyczna, karta sportowa

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i gotowość do pracy trzyzmianowej

Firma zawita do Głuchołaskiego Centrum kultury w dniu 25 października o godzinie 10 rano.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Jagoda
+1

Jagoda

Będąc na emeryturze (zdecydowanie za szybkiej) szukam pracy jako logopeda, nauczyciel plastyki, techniki, pedagoga szkolnego, rewalidanta, diagnosty z terapią pedagogiczną.
Być może ta firma poszukuje pracowników. Ale nie ma osób tylko do pracy fizycznej.
Terma
+1

Terma

I bardzo dobrze, ze brakuje ludzi do pracy w Głuchołazach. Nasi " Pracodawcy" może wrecie pojmą, że praca w świątek, piątek i niedzielę najlepiej po 12 godzin dziennie za 1500 na rękę bezpowrotnie się kończy. Firmy które z szacunkiem i odpowiednio finansowo traktują pracowników nigdy nie miały i mieć nie będą problemów kadrowych.
Framuga
+1

Framuga

Cytuję Ak:
Cytuję Robert:
Szkoda, że Głuchołazy online po raz kolejny zajmuje się propagandą na zlecenie prywatnych firm...


Przecież nikt nie każe skorzystać z oferty pracy. Nie musisz iśc do CK. Nie musisz pisać podania i wysyłać CV. Nikt nie każe. Informacja dotyczy Głuchołaz więc ją publikujemy.


Super, że dopisaliście, że nikt nie każe. Bo przecież to jest totalnie to w czym jest i problem - wszyscy myślimy, że każecie.
(To był sarkazm. Dodam na wszelki wypadek, bo tutaj jak widać niektórzy nie mają łatwo z rozumieniem tekstu...)
Ak

Ak

Cytuję Robert:
Szkoda, że Głuchołazy online po raz kolejny zajmuje się propagandą na zlecenie prywatnych firm...


Dokładnie tak. Głuchołazy się wyludniają, upadają szpitale, szkoły, zakłady nie maja ludzi do pracy, a tu zamiast promować miejscowe firmy i nawet tu ściągać pracowników, to promuje się obce firmy, które w rynku pracownika "podbieraja" nasz bezcenny kapitał ludzki, bez czego miasto jeszcze bardziej upadnie. Nie jest to moim zdaniem w porządku wobec własnej małej ojczyzny.

Przecież nikt nie każe skorzystać z oferty pracy. Nie musisz iśc do CK. Nie musisz pisać podania i wysyłać CV. Nikt nie każe. Informacja dotyczy Głuchołaz więc ją publikujemy.
Robert
+4

Robert

Szkoda, że Głuchołazy online po raz kolejny zajmuje się propagandą na zlecenie prywatnych firm...

Informacja pochodzi z Urzędu Pracy.
Realista
+4

Realista

Się nie dziwić że firmom ludzi brakuje, jak półtorej godziny lotu samolotem na zachód byle sprzątaczka po specjalistycznym kursie obsługi bardzo zaawansowanego urządzenia którym jest miotła będzie zarabiać 1500 euro netto za 40 godzin pracy tygodniowo, a fachowcy to zarobią jeszcze więcej. Tak więc ludzie się znajdą tylko te firmy którym brak pracowników muszą stać się tak samo atrakcyjne płacowo jak te za Odrą i Nysą Łużycką

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: