FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna, wiosna, gdzież że ty!

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
33
Czego więcej chcieć, by Głuchołazy zasłynęły na ustach ludzi w całym kraju. Przynajmniej tego związanego z dwoma kółkami. Do miasta w ten weekend zjechali ci znani bardziej i ci mniej znani. To było największe wydarzenie sportowe w naszym mieście. Bez wątpienia. Taki finał, organizowany po raz kolejny przez Ktukol to niesamowita promocja miasta. Zajęte wszystkie hotele, tłumy w zdroju. Jakie miasto nie chciałoby mieć takiej promocji, jaką my mamy co roku właśnie za sprawą kolarzy?  Trzeba to wszystko tylko umieć wykorzystać. A to wszystko za sprawą ludzi, którzy z pasji, poświęcając swój czas, zorganizowali taką imprezę. Trzeba chylić czoła przed Ktukolem, licznym wolontariuszom i wszystkim tym, którzy przesłużyli się sprawie. I jeżeli ktoś myśli, że ci ludzi dziś odpoczywają, to się mylą. Oni teraz muszą posprzątać to wszystko. Słowa uznania należą się dyrygentowi tej orkiestry, która koncertowo zagrała w te dni - Tomaszowi Rudnickiemu. 

To już kolejny finał MTB, jakiego organizację powierzono naszemu miastu. Piękna pogoda, która przez ostanie dni dopisuje i te tłumy w zdroju. Mieszkańców i przyjezdnych. Zawodników i ich rodzin czy kibiców. Jeżeli ktoś narzeka, że zdrój był nieprzejezdny, to powiemy inaczej - zdrój był oblężony przez kolarzy. I z tego należy być dumnym. 

Przez dwa dni rajdowi przyglądał się nasz fotoreporter, Sebastian Batycki, którego relację fotograficzną znajdziecie poniżej. Sebastian wykonał też materiał filmowy typu timelapse, któremu stworzeniu poświęcił dzisiejszą noc. 

Wyniki poszczególnych zawodników znajdziecie tutaj: LINK. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Grajdołek
+1

Grajdołek

Wszystko, co zapewni naszemu miastu rozgłos jest mile widziane. Jeszcze powinno odbudować Polonię w Zdroju, budynek stacji kolejowej w Zdroju, uporządkować i zagospodarować budynek PKP w mieście, powinno się rozbudować, obecnie w "naprawie" drogę łączącą Jarnołtówek z Charbielinem (brak zatoczek na mijanki, dojazdów do kolejnych pól uprawnych...), szkoda, że miasto pozbyło się budynku "Za łabędziami", byłby świetny obiekt na hotel, powinno zagospodarować się teren po byłym sanatorium wojskowym, na którym terenie odbywały się w/w zawody. ITD...No i basen - wielka porażka dla planów miasta, bo powinno się go zlokalizować za domem "Irena" przy Powst. Śl. Może nowy gospodarz wiecej będzie mógł zrobić dla naszego miasta? Wszak niedługo nowe wybory...
Tomek
-2

Tomek

Panie Sebastianie super materiał. Nigdy bym nie pomyślał że dwa dni można tak wiernie oddać w 2 min.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: