FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
image008
Mnóstwo pracy ma klub Ktukol. Od kilku dni członkowie klubu siedzą dosłownie "w lesie". Możemy się śmiać, ale to prawda - trwają przygotowania do wielkiej imprezy sportowej, której organizację powierzono kolejny raz naszemu miastu. Wielu ludzi wytycza teraz trasy rajdu, i sądząc po jej długości - spędzą tam czas do ostatniej godziny przed rozpoczęciem imprezy.Ale tego wydarzenia nie byłoby bez sponsorów. Dobre jest to, że tacy się znaleźli. I tu można wymienić producenta rowerów, dystrybutora firmy Skoda i wiele, wiele innych firm zaangażowanych w pomoc przy realizacji przedsięwzięcia. Ale nie można zapomnieć o najważniejszej pomocy. Pomocy, bez której ta impreza by nie istniała. Bo to  Burmistrz i gmina dały zielone światło do tego, by miasto otrzymało od PZKOL organizację imprezy. To także duży wkład pracy w przygotowanie imprezy, do której włączyły się gminne spółki - GOSiR, Centrum Kultury. Nie chcemy nikogo pominąć, ale gdyby nie głuchołaskie firmy i instytucje to ta impreza stałaby na żenująco niskim poziomie. Wkład miasta trzeba docenić - bo to filar tej imprezy. 

Sponsorem może zostać każda firma - nie można umniejszać zasług tych prywatnych firm, które za cenę wkładu finansowego, pomocy materialnej czy w postaci honorariów dla zwycięskich zawodników lub prezentów rzeczowych umieściły swoje bannery na trasie rajdu. Ale gdyby nie zaangażowanie pracy ludzi, pomocy finansowej i rzeczowej oraz organizacyjnej gminy i wielu firm z terenu gminy - ten rajd mógłby wyglądać zupełnie inaczej. 

Widząc wsparcie, jakie otrzymuje organizator rajdu - ten zapowiada się równie dobrze jak nie lepiej niż przed rokiem. Ale o tym przekonamy się w najbliższy weekend. Pogoda została przez organizatora "zaklepana" i nic nie popsuje już tej imprezy. Ale gdyby nawet spadł jakiś deszcz, to czymże by on był w porównaniu do tego, czym będą żyły Głuchołazy w te dwa weekendowe dni. W imieniu organizatora możemy zapewnić, że 30 września i 1 października Głuchołazy ponownie staną się kolarskim centrum kraju. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

kazik
+1

kazik

Szacunek dla KTUKOLU i innych współorganizatorów.Takich imprez trzeba Głuchołazom Bieg Mundurowych,Kropka i teraz to .Gratulacje!
Emeryt78
-2

Emeryt78

I znowu przepłoszą biedną zwierzynę z lasu, kibice naśmiecą , a ja spokojnie nie będę mógł pójść do lasu bo będzie zakaz wchodzenia

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: