FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
uczen1
Rozpoczyna się ważny etap w szkolnictwie podstawowym w Głuchołazach. Od dziś każdy rodzić może pobrać i wypełnić deklaracje, które pozwalają przenieść z obecnych szkół podstawowych jak i zapisać swoje dziecko do nowych podstawówek, powstających w miejsce wygaszanych gimnazjum. Ponieważ wolą władz gminy było, by szanse dla obu szkół były jednakowe, dlatego musimy obie deklaracje udostępnić do pobrania w tym samym czasie.

Niniejszym to czynimy. Poniżej znajdują się pliki pdf deklaracji, które należy pobrać, wypełnić a następnie złożyć w odpowiedniej szkole. Mamy na to czas do końca listopada. Deklaracje są także dostępne w sekretariatach obu szkół i na stronach internetowych. Zanim to zrobimy - poczekajmy na przedstawienie pełnej oferty edukacyjnej nowo otwieranych podstawówek. Ważna uwaga jest taka, że wypełnienie deklaracji nie jest wiążące do tego, by dziecko zostało przeniesione do nowej szkoły. Decyzja do końca będzie należeć do rodziców i ich pociech. Na deklaracje obie szkoły będą czekać do końca listopada.

Co ważne, deklarację mogą wypełnić rodzice dzieci uczęszczających do szkół wiejskich - w tym wypadku, gdyby takie dziecko rozpoczęło naukę w mieście, gmina przejmuje na siebie obowiązek i koszt dowozu dziecka. 

W niedługim czasie obie szkoły powinny zaprezentować program, być może także zorganizować dni otwarte. Nie będziemy w tym artykule nikogo faworyzować. Informację na temat tego, co będzie organizowane w poszczególnych, nowo powstających szkołach na pewno opublikujemy. Zapraszamy do współpracy i nadsyłania przez obie szkoły informacji na temat organizowanych imprez promujących daną szkołę. 

pdfDeklaracja - Szkoła podstawowa nr 3 (PG2)

pdfDeklaracja - Szkoła podstawowa nr 4 (PG1).Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: