FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline21363362 1419516331431045 51164459 o
Coś nietypowego dziś się dzieje. Kolejny samochód tracił płyn w drodze. Według relacji, samochód jechał od ulicy Skłodowskiej poprzez centrum miasta aż do ulicy Andersa. I znów strażacy mieli co robić. 

 Nie wiemy, czy winą obarczyć głuchołaskie drogi czy też zdezelowane pojazdy. W akcji sprzątania brały udział 2 wozy z JRG Głuchołazy oraz z Charbielina i Jarnołtówka.

Aktualizacja: Jak donosi nam Straż Miejska - autorem obu zanieczyszczeń drogi jest ten sam kierowca! Recydywista normalnie, jak gdyby nigdy nic poruszał się po mieście lejąc na jezdnię którymś z płynów eksploatacyjnych.

<

Przy okazji informacja:

W dniu 04.09.17 ok. godz. 10.00 podczas prowadzonych działań w Głuchołazach zgubiono telefon Samsung Galaxy X- COVER 3 należący do strażaka z OSP Jarnołtówek w którym znajdują się ważne dane dla OSP JARNOŁTÓWEK m.in do alarmowania OSP w przypadku braku prądu. Znalazca proszony jest zwrócenie zguby do Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Głuchołazach lub w siedzibie Straży Miejskiej.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


2 Nie lubię0

Komentarze

samochodziarz
+16

samochodziarz

bo jak się wjedzie na kostkę położoną na naszych ulicach to powstają takie drgania,że korki spustowe same się odkręcają, co tu kierowca winien?


comodo secure seal 100x85 transp

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: