FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna, wiosna, gdzież że ty!

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
21363362 1419516331431045 51164459 o
Coś nietypowego dziś się dzieje. Kolejny samochód tracił płyn w drodze. Według relacji, samochód jechał od ulicy Skłodowskiej poprzez centrum miasta aż do ulicy Andersa. I znów strażacy mieli co robić.  Nie wiemy, czy winą obarczyć głuchołaskie drogi czy też zdezelowane pojazdy. W akcji sprzątania brały udział 2 wozy z JRG Głuchołazy oraz z Charbielina i Jarnołtówka.

Aktualizacja: Jak donosi nam Straż Miejska - autorem obu zanieczyszczeń drogi jest ten sam kierowca! Recydywista normalnie, jak gdyby nigdy nic poruszał się po mieście lejąc na jezdnię którymś z płynów eksploatacyjnych.

straz1.jpg straz2.jpg<

Przy okazji informacja:

W dniu 04.09.17 ok. godz. 10.00 podczas prowadzonych działań w Głuchołazach zgubiono telefon Samsung Galaxy X- COVER 3 należący do strażaka z OSP Jarnołtówek w którym znajdują się ważne dane dla OSP JARNOŁTÓWEK m.in do alarmowania OSP w przypadku braku prądu. Znalazca proszony jest zwrócenie zguby do Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Głuchołazach lub w siedzibie Straży Miejskiej.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


2 Nie lubię0

Komentarze

samochodziarz
+17

samochodziarz

bo jak się wjedzie na kostkę położoną na naszych ulicach to powstają takie drgania,że korki spustowe same się odkręcają, co tu kierowca winien?
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: