FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline59a66860b5a07 dsc00955
Tak ma być - tymi słowami można podsumować odpowiedź na pytanie czytelnika o drogę na osiedlu w Charbielinie. Czytelnik, wysłał nam poprzez Onlinekontakt list i zdjęcia drogi, która wygląda, jakby była niedokończona. 

Czytelnik, Pan Marcin pisze:

Pisze w sprawie drogi w Charbielinie na blokach. Droga została modernizowana na jesień, w kwietniu część drogi została wysypana żwirkiem. Jednak do dnia dzisiejszego nie została ukończona oraz nikogo nie ma od tego czasu. Jak ta droga mogła zostać odebrana?? Czy na tym kawałku mieszkają gorsi ludzie???. Są tylko dziury na błocie (pospule), membrana wychodzi na zewnątrz oraz nie ma kratki która odprowadza wodę i podczas deszczy woda leci na posesje zamiast do rowu. Przesyłam zdjęcia jak droga wygląda i proszę o interwencje w tej sprawie. 

59a6686123ff2 dsc00957

 Ale to, że droga tak wygląda jak na zdjęciu jest zamierzone. Nie szukajmy tu jakiejś sensacji.

Jak mówi wiceburmistrz, Roman Sambor - W zeszłym roku jak przejeliśmy drogi na blokowisku po PGR-owskim to dostaliśmy też pieniądze z agencji na część dróg asfaltowych i część szutrowych. Ta droga jest szutrowa, bo wcześniej była szutrowa.  Nie ma w planach przykrycia tego asfaltem.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarzecomodo secure seal 100x85 transp

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: