FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Kropka 2015

Festiwal Kropka po raz jedenastu oficjalnie czas zacząć!Już za chwilę, 17-stej, w ogródku Hotelu Sudety OFF SCENA, czyli preludium przed właściwym koncertem, który zacznie się jutro o 17. Kameralna scena, malutka widownia to sposób na spokojne posłuchanie artystów na żywo - tuż na wyciągnięcie dłoni. Bo w dniach kolejnych już tak wygodnie nie będzie - duża, profesjonalna scena i pełna widownia 

 Jeżeli chcesz posłuchać, delektować się muzyką to już o 17 zapraszamy do Sudet. Oby tylko deszcz nie przeszkodził, bo pogoda jest tak kapryśna jak...

Jutro pierwszy dzień imprezy. Tu musimy wyróżnić jeden zespól, który wystąpił już w Głuchołazach dwukrotnie - przy okazji Głuchołaskich Kóz i w roku 2014 w Muszli Leśnej. Pleteau to wyjątkowy zespól, którzy poderwą do wspólnej zabawy każdego - młodego a tym bardziej starszego. To wszystko za sprawą twórczości Marka Grechuty, którego niesamowite, i chyba znane każdemu utwory, jak choćby Wiosna, wiosna, ach to ty... Zespól przedstawi także własne utwory, jak choćby słynny "Niebezpiecznie Piękny Świt".

Po energetycznym i pełnym klimatów koncercie Plateau na scenie w Muszli wystąpi jeszcze EKT Gdynia.

Sobota to dzien pełny napiętego programu: koncerty Drabina Jakuba, Czarny Nosal, Piotr Wróblewski z zespołem. Wieczorną gwiazdą będzie Artur Andrus, a po nim Cisza Jak Ta. 

W niedzielę wraca po rocznej przerwie festiwal czeskiej piosenki turystycznej Trampska Hudba. Zagrają - Berusky, Tony Joch, Crossband, Marien i Czerwony Tulipan.

U nas niebawem pojawi się transmisja LIVE. Okno z transmisją powyżej na głównej stronie serwisu. Z Sudet będzie z jednej kamery. Natomiast w pozostałe dnie festiwalu w pełnej, realizatorskiej wersji. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: