FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

GłuchołazyonlineCzytaj więcej...
Jedna ławka to za mało. Jak w serialowym "Ranczo", ławka na Bohaterów Warszawy jest stale zajęta. Przez widzów i komentatorów. Jak mówi radny Migała, są osoby, które lubią na tej ławce siedzieć i patrzeć na przejeżdżające auta. 

  Radny, na wniosek mieszkańców tej ulicy w trakcie sesji złożył interpelację, by obok dostawić jeszcze jedną ławkę. Wiceburmistrz, Roman Sambor: -Jedna za mało?

To nic, że zaraz pojawiły się wesołe komentarze na temat tego, jakie osoby zazwyczaj tam przesiadują.  Prośba o ławkę zostanie na piśmie złożona. Tylko jest jeden kłopot - teren, na którym stoi ławka przynależy do sklepu Pepco. A z kolei, jak my się dowiedzieliśmy, budynek sklepu Pepco jak i najbliższy teren należy do Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Głuchołazach. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

Głuchołazianka

Głuchołazianka

Niech radny Migałą postawi sobie ławkę przed swoim domem! Moja mama mieszka na Bohaterów Warszawy i tam od 5 rano nie da się spać. Siedzą na tej ławce i drą pyski ( bo inaczej nie można powiedzieć ), a policji nie ma. Tą jedną ławkę należy zlikwidować.
Ludź

Ludź

Rozumiem, ze autor artykułu nie dyskryminuje ludzi...
A czy przypadkiem właśnie przesiadujący na ławce nie widzą kolejnej dziupli z automatami...

Nie. Przytaczam narrację, jaą można było na sesji.
malgorzata
-1

malgorzata

lawke powinni zlikwidowac.siedza na niej tylko pijaki i zaklucaja spokoj mieszkancow ulicy.


comodo secure seal 100x85 transp

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: