FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

GłuchołazyonlineCzytaj więcej...

Harmonogram odbioru śmieci, ledwo po tygodniu działania firmy EKOM uległ zmianie. Po artykułach o choinkach, usunięto termin ich odbioru z grudnia. Odbiór będzie w styczniu. Dodatkowo, zmiany na lepsze - rozdzielono tereny miejskie na zabudowę wielorodzinną (spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe) i jednorodzinną (osiedla domków), dodatkowo nowy harmonogram odbioru śmieci otrzymały firmy. łącznie mamy teraz 4 harmonogramy odbioru odpadów śmieci. 

Dobrze, że firma EKOM stara się dopasować do potrzeb mieszkańców. Te zmiany jak najbardziej na plus. Oby więcej nie było takich sytuacji, jak na zdjęciu powyżej, z ulicy Strzelców Bytomskich z czwartku poprzedniego tygodnia. A to tylko jedno ze zdjęć, jakie czytelnicy nam wysyłali w czwartek i piątek. Otrzymaliśmy także kilka telefonów ze skargami na to, co dzieje się w boksach na śmieci.

Nowy harmonogram:

pdfHarmonogram - teren wiejski

pdfHarmonogram - miasto - zabudowa wielorodzinna

pdfHarmonogram - miasto - zabudowa jednorodzinna

pdfHarmonogram - miasto - firmy

Foto: aplikacja mobilna glucholazyonline.com,pl. Sytuacja na Strzelców Bytomskich, wykonane w czwartek, 29.06 przez Panią Anitę. Panią prosimy o kontakt.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

Denis
+1

Denis

Suche raz w miesiacu to chyba kpina! Ja na damrota mam po 2tyg pelno tak ze sie wysypuje. Co ma zrobic? Podrzucac sąsiadowi? O dupe rozbic ta cala segregacje i zasrany harmonogram!!!!!


comodo secure seal 100x85 transp

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!