FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline

Reklama

MS-ToolsDSC 0024
Jak się dowiadujemy - trwają ostatnie przygotowania do festiwalu afrykańskich rytmów. Znany już festiwal, na który do miasta ściągają ludzie z nawet odległych miejsc globu odbędzie się na terenie Muszli Leśnej w ostatnim weekendzie czerwca. 

 Stąd też remont terenu festiwalowego zostanie przerwany, a firma będzie musiała uporządkować teren do środy, 28 czerwca. 30 czerwca bowiem w tym miejscu zapłonie festiwalowe ognisko, które płonąc ma do 2 lipca.

Drum Djembore rozpocznie wakacyjny cykl festiwalów na rewitalizowanym terenie muszli koncertowej. Już w połowie lipca - w dniach 21-23 odbędzie się Festiwal piosenki Turystycznej "Kropka". Potem jeszcze Święto Gór Opawskich, Festiwal Piosenki Kresowej - o terminach tych dwóch ostatnich jeszcze za wcześnie by informować. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

haku
+1

haku

Cytuję biały polak:
I znowu się najedzie naćpanych brudasów i będą się tarzać po krzakach.

Biały głupek chyba, bo na pewno nie polak.
Nipman
+1

Nipman

Dla ludzi którym przeszkadzają nocne imprezy, polecam zatyczki do uszu za niecałe 30 złotych. Mieszkam w okolicach Banderozy i gdy wracam z roboty to sobie je nakładam do spania , wytłumiają dżwięk tak że nic nie słychac. Polecam ecobhp.pl/.../...
jackielon
-1

jackielon

Podobnie jest w Banderozie każdy weekend, pijaństwo, darcie mordy i bardzo glośna muzyka przez całą noc, Laskowski trzepie kase a ludzie cierpią z tego powodu, nie ma ten człowiek sumienia że tak robi a w kościele udaje pobożnego...
Nipman

Nipman

To słuchaj sobie Jasia Pietrzaka byłego PZPRowca, który tak walczył później z komuną że uciekł do USA
wodzirej
-6

wodzirej

Te kapitalistyczne imprezy to jedna wielka żenada, żal mi tego pokolenia, że jest takie denne

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: